Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak, ha nem ír...

Otthonfölejtöttem2 kérdése:

Mit csináljak, ha nem ír vissza és nem akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az utcán leszólítottam 2 napja egy lányt. Kiderült, ugyan abba a suliba jár amibe én így legalább amíg besétáltunk, tudtunk beszélgetni. (Nem küldött el, higy van barája és nem is mondta, hogy takarodjak). Amikor elköszöntünk, akkor megkérdeztem, hogy tudjuk-e folytatni később ezt a beszélgetést,erre ő azt mondta 3 vagy 4-szer, hogy nem tudja. Mondom esetleg ha bejelöllek facebookon és ott, de erre is aztmondta nem tudja. Tulajdonképpen meglepődött ahogy leszólítottam. Ezután egy 30 perc múlva bejelöltem de nem is jelölt vissza. Írtam neki privátba, 2 nap múlva vissza írt, de kifejtette, hogy őszinte velem és most nem igazán akar ismerkedni, de nem akar megbántani. Írtam neki ezután, hogy igen tudom hogy hirtelen jött de én is féltem, nem akartalak megijeszteni stb. Viszont erre már nem válaszol, de láttamozott. Most mit tudok tenni még, hogy legalább szóba álljon velem mint barát, vagy mit írjak neki?

2022. márc. 5. 07:51
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Szerintem szimplán ne erőltesd, ha ő nem akar semmit, nem tartozik neked magyarázattal sem, hogy miért nem. Nem biztos, hogy feltétlenül szüksége lenne egy barátságra vagy párkapcsolatra. Sok ilyen emberrel fogsz még találkozni életed során, hogy jót beszéltek aztán soha többet nem látjátok egymást, nem szabad mindenkire ráakaszkodni. Amúgy is házinyúlra nem lövünk.
2022. márc. 5. 07:54
 2/26 A kérdező kommentje:
Nincs barátja és nem is ugyan abba az osztályba jár mint én. Az órarendünk is olyan, hogy egyzser látom az ablakból, hogy átjön a mi épületünkbe és kész. Meg kell hagyni a csaj nagyon bejön, csak elkeserítő ez a válasza :(
2022. márc. 5. 08:01
 3/26 anonim válasza:
Az az opció nem játszik, hogy békén hagyod? Még a végén az lesz, hogy zaklatod!
2022. márc. 5. 08:12
 4/26 anonim válasza:

Értsd már meg hogy nem jösz be neki!!!


Ennyi, felejtsd el, nem akarja hogy kozeledj felé.

Sehogy.

2022. márc. 5. 08:23
 5/26 anonim válasza:
Nem akar semmit. Ne erőltetsd. Attól hogy nincs barátja, még nem tudod mi van. Lehet hogy tetszik neki valaki. Viszont neked egyértelművé tette, hogy nem. Fogadd el.
2022. márc. 5. 08:48
 6/26 anonim válasza:

Fogadd el, lépj tovább, találsz majd mást, mert tudjuk: "Senki nem azzal van, akivel szeretne lenni."

Ne vergődj utánna, őrízd meg a méltóságod.

2022. márc. 5. 08:58
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 5. 08:59
 8/26 anonim válasza:
Én már réges régen megtanultam, hogy a "nem tudom" az = NEM
2022. márc. 5. 09:02
 9/26 anonim válasza:
Na az ilyen értetlen emberek miatt félek.
2022. márc. 5. 09:18
 10/26 anonim válasza:
A helyében már rég tiltottalak volna, nagyon gáz ez a nyomulás, szerintem addig fejezd be, amíg nem terjeszti el a sulitokban, hogy zaklatod.
2022. márc. 5. 09:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!