Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudnék megismerk...

Hol és hogyan tudnék megismerkedni ilyen lánnyal,mint az alábbi képen látható? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]

Óriás puha, lógó mellű nővel szeretnék ismerkedni komoly kapcsolat céljából. Hol és hogyan tudnék? 24 éves vagyok, tehát nem 50 évesek érdekelnek! Ha te ilyen vagy, vagy ismersz ilyet, kérlek jelezd! Nagyon szeretnék a 4 fal között az óriási mellek melltartója lenni!!!



2022. márc. 8. 07:52
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Uhh, te jó ég. És kompenzálandó fogadok hogy egy gebe kisgyerek vagy és ettől akarsz férfiasnak tűnni. Köszi, nem erre vágyunk.
2022. márc. 8. 08:02
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gebe kisgyerek, szóval buktad a fogadást... És egyáltalán nem ettől akarok férfiasnak tűnni!!! -.-
2022. márc. 8. 08:04
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt disznó... menj más szavait kiforgatni!!!
2022. márc. 8. 08:24
 4/29 anonim válasza:
Hahaha, de lokottek vagytok, hagyjátok már szegényt.
2022. márc. 8. 08:26
 5/29 A kérdező kommentje:
#5 ???
2022. márc. 8. 08:33
 6/29 anonim válasza:

Kérdező, te beteg vagy?

Hanyadik ilyen kérdés hogy "óriási lógós mellről" fröcsögsz meg hogy "ekkora melleknek a melltartója" szeretnél lenni???

Szerintem most azonnal keress fel magadnak egy orvost, mert ahogy elnézem neked ez a fétised!

Ha csak a mell miatt akarsz valakivel lenni, arra sem vagy méltó hogy legyen valakid!


32N

2022. márc. 8. 08:57
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak a mell miatt akarom!!! Az egész telt puha teste miatt!!!
2022. márc. 8. 09:09
 8/29 anonim válasza:

Mama fétise van a gyereknek...

Haahaaa

2022. márc. 8. 10:18
 9/29 anonim válasza:

Szerintem a legtöbb nő irtózik ha egy férfi ennyire csak a testiségre van rámenve, a külsőre. Oké hogy van ami jobban tetszik kinézetre, de csak ez alapján párt választani... az nem túl hívogató. Nekem nőknét bejönnek a hosszú hajú férfiak, ennek ellenére még egy hosszúhajú párom sem volt, mert nem fogom ezt a belső értékek elé helyezni, hisz boldog párkapcsolatot akarok és nem kizárólag a fantáziám kielégíteni.


Ha továbbra is ezen a vonalon próbálsz ismerkedni, akkor nem nagyon lesz sikered, de ha mégis, az sem lesz egy hosszú életű kapcsolat.

2022. márc. 8. 10:31
 10/29 A kérdező kommentje:
#10 egyáltalán nem ez alapján választok! Te is mehetsz máshova szót kiforgatni! -.-
2022. márc. 8. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!