Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, van kedvetek ismerkedn...

Ldani98 kérdése:

Lányok, van kedvetek ismerkedni ? 23/f

Figyelt kérdés

Miskolc és vonzáskörzetében szívesen ismerkednék lányokkkal.

Ha fel keltettem érdeklődésed akkor írj privátot.

23/f



2022. márc. 8. 09:50
 1/6 anonim válasza:
Nem!
2022. márc. 8. 12:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Remek! Ezt igazán magadba tarthattad volna :D
2022. márc. 8. 12:42
 3/6 anonim válasza:
Nem mert van barátom!
2022. márc. 8. 12:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom szegényt.
2022. márc. 8. 13:24
 5/6 anonim válasza:

Szerintem gyere pestre itt rengeteg csaj van esténként.Én stiflerbe járok, minden hétvégén más nőt viszek haza, annyira könnyű felszedni őket.

Hagyd a netet ha rám hallgatsz.Tele bolond önimádó nagyképű lelkisérült nővel.Ezek a netes csajok többnyire otthonülősek gondolom nem véletlenül.

2022. márc. 8. 17:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilván ez egy nagyon jó lehetőség lehet, de nekem nem az célom ,hogy alkalmi kapcsolataim legyenek. Itt Miskolcon is lehetne, de én hosszútávú kapcsolatot keresek.


"Tele bolond önimádó nagyképű lelkisérült nővel." van bőven belőlük ,de hidd el nekem ,hogy van az az 1% akik normálisak. Idő kell hozzá , hogy rátalálj , én meg nem sietek sehová :D. Amúgy köszönöm a válaszod! Minden nézőpontra kíváncsi vagyok !

2022. márc. 9. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!