Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randiznátok, együtt lennétek...

Randiznátok, együtt lennétek olyan sráccal, aki náci eszméket vall, de a hétköznapokban normális, és veletek is kedvesen viselkedik?

Figyelt kérdés
( nem én vagyok a srác, a kérdés elméleti, nem is provokáció. Szimplán érdekel. )

2022. febr. 17. 13:53
1 2 3 4 5
 1/45 Noren1989 válasza:

Persze, hogyne.


Mi lennénk az első meleg, zsidó-náci pár.

2022. febr. 17. 14:00
 2/45 anonim válasza:
Nem. Ha lány lennék, de mivel fiú vagyok így sem!
2022. febr. 17. 14:09
 3/45 anonim válasza:
Ha Nem túl betegesen.
2022. febr. 17. 14:41
 4/45 anonim válasza:
Ez csak egy világnézet amivel semmi gond nincsen.
2022. febr. 17. 14:48
 5/45 anonim válasza:
Mélyen megvetem az ilyen szarháziakat. Semmiképpen. És messzire kerülném.
2022. febr. 17. 14:51
 6/45 anonim válasza:

Egyszer-kétszer talán randiznék vele, próbálnán megérteni, hogy miért ezt a szélsőséges ideológiát vallja.

Hosszútávon nem lennék együtt vele, de pl egy kommunista eszméket vallóval sem. Ha valaki ennyire szélsőséges, mindegy milyen irányban, azzal nagyon nehéz együtt élni, mert az ilyen ember általában nem csak egyetért ezekkel az eszmékkel, hanem ezekből a politikai ideológiákból csinál magának identitást. Így pedig nem is lehet hozzá igazán kapcsolódni, hacsak nem vagy magad is ilyen.

Bár a náci eszmék meg alapvetően is távol állnak tőlem.

2022. febr. 17. 15:04
 7/45 anonim válasza:
Sajnos volt már egyszer szerencsém hozzá. Mikor elkezdtem ismerkedni, randizni a sráccal még nem tudtam, hogy ilyen dolgai vannak. Aztán később, mikor kiderült, eléggé unszimpatikus lett emiatt, mert gyűlölködött, egyszerűen számomra ijesztően viselkedett, erőszakos lett velem is, szóval elengedtük egymást.
2022. febr. 17. 15:16
 8/45 anonim válasza:
NEM, még véletlen sem!
2022. febr. 17. 15:36
 9/45 anonim válasza:

NEM!

Volt egy ilyen barátom. Nem hangoztatta ezt nyíltan, de hamar kiderült számomra.

Toxic volt, agresszív, állandóan testi-lelki terrorban tartott a semmiért.

A gyűlölet sosem jó...

2022. febr. 17. 15:41
 10/45 anonim válasza:
Biztos h nem. Aki ilyen , az hetkoznap se normalis, elhiheted.
2022. febr. 17. 15:51
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!