Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek ebből mennyi...

Lányok nektek ebből mennyi igaz rátok?? 1..Természet és állatkedvelő 2..őszinte 3..tudsz főzni 4..laza kapcsolat nem igazán megy 5..bújós ragaszkodó vagy 6..budapest vagy környékén laksz 7..pozitiv személyiség vagy 8..tudsz örülni bárminek

Figyelt kérdés
Kor nem érdekel..
2022. márc. 12. 08:58
 1/7 anonim válasza:

1. Szeretem a természetet. Van egy kutyám, de simán megveszem a tehén tejet. Emellett van autóm is ami nem épp a legkörnyezetbarátabb dolog :D

2. Őszinte vagyok, de ez nem biztos hogy tetszene neked. Nálam az őszinte = az ő szerintje.

3. Tudok, de magamnak. Ha eszel nem baj, de ha beleszólsz hogy mit hogyan kell készíteni, mit hogy fűszerezzek akkor old meg a kajálásod magadnak. Én se szólok bele hogyan cseréld ki az izzót.

4. Laza se megy, de a komoly se. Majd valami alakul, de jó ha vannak közös elképzelések és értekrendek. Amúgy egy nyitott kapcsolat is lehet komoly és egy együttélős házas kapcsolat is lehet laza. Ez két emberen múlik.

5. Bújós meg ragaszkodós vagyok, de sokszor képes vagyok hisztizni ha nem kapok elég ideig ölelést.

6. Stimmel. De Bp és környéke melyik részén? Lakhatok Érden ha te meg Dunakeszin élsz.

7. Alapvetően pozitív és erős személyiségem van, de nem.biztos hogy te az ilyen fajta pozitivitásra vágysz. Én nem olyan vagyok, hogy "Képes vagy rá szivem, meg tudod csinálni😍". Inkább a "Csináld b+, majd megnézem 😄".

8. Azért egy zsák kakinak nem hiszem hogy bárki örülne. 😅😅😅


Így is kellek? 😀

2022. márc. 12. 09:24
 2/7 anonim válasza:
#1: Hozzam jossz felesegul?
2022. márc. 12. 10:41
 3/7 anonim válasza:

1. "Természet" alatt mit értünk? Külterületi földrész vagy emberi személyiség? Nyilván külterületi földrészre gondolsz kérdező. A macskákat szeretem, de az apró termetű kutyusokat is édesnek találom. Jelenleg nincs semmiféle állatom.

2. Őszinteség? Inkább a diplomáciai érzékem az, ami általában/átlagban jellemez.

3. Főzés? Újra meg kell tanulnom. Akár főzőiskola keretein belül, amelyet esetleg én szervezhetek más hölgyekkel együtt.

4. Se laza kapcsolat nem érdekel, a "komoly"-ban sem igazán hiszek. Férfi-nő barátság tud IGAZÁN ÉRTÉKES lenni az én szememben.

5. Bújós? Ragaszkodó? Ha a másik fél megengedi, hogy figyelmes legyek vele... de semmiképpen nem vagyok az a "dorombolós kiscica", ha erre gondolsz. Viszonylag hűvösnek és távolságtartónak tartom magam és mások is egy nagyon kicsit annak tartanak.

6. Budapest környéki vagyok.

7. Pozitív személyiség? Attól függ, milyen értelemben kérdezed. Előfordul, hogy van egy csipetnyi humorom, vagy "bolondozok" egy cseppet.

8. Tudok-e örülni bárminek? Annak mindenképpen, ha valakit ki tudok segíteni egy hosszan tartó válsághelyzetből.

2022. márc. 12. 11:15
 4/7 anonim válasza:

1. Szeretem a természetet, és minden állatot. Van olyan amitől irtózok, de egy csigát sem vagyok képes agyontaposni.


2. Nem tartom magam hazugnak, ritkan szoktam ha muszáj vagy olyan helyzetben vagyok, de akkor sem nagyokat. Nem tartom magamat se hazugnak, se nagyon őszinte embernek,nem vagyok az a nagyszájú aki akkor is kimondja ha valakit nem érdekel.


3. Régebben sokat főztem. Igazi háziasszony voltam 23 évesen. Nem becsültek meg páran, 3 éve nem főztem. Leszokták szólni a főztöm, azóta nem főzök csak magamnak. Na és aki beleszól mit hogy csináljak, az nagyon felhúz, pláne ha nem is ért hozzá...


4. Laza kapcsi sose ment. Szerelemre vágyom! De sajna éretlen vagyok komolyhoz is...


5. Igen! Képes vagyok hisztizni is érte.


6. Nem vagyok környéki. Külföldön élek.


7. Nem igazán


8. Igen tudok, főleg ha tudom hogy szívből jön

2022. márc. 12. 11:40
 5/7 anonim válasza:
Mindegyik igaz
2022. márc. 12. 11:44
 6/7 anonim válasza:
4 igaz.
2022. márc. 12. 13:47
 7/7 anonim válasza:

1., 2. és 5. igaz.

3. annyira tudok főzni hogy ne haljak éhen, de nem vagyok se konyhásnéni, se az anyukád.

4. nekem megy, ha másnak nem az az ő problémája, attól még tudok komoly kapcsolatban is lenni.

6. nem.

7., 8. Nem vagyok se kisgyerek, se kiskutya. Tudom hogy mennyire szar a világ, az ország, és a társadalom amiben élünk, a szomszédban is háború zajlik, csak akkor tudnék pozitív lenni ha szellemileg visszamaradott lennék. És egyáltalán nem vagyok pesszimista, csak realista.


Összegezve: elég fura elvárásaid vannak.

2022. márc. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!