Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet élőben ismerkedni...

Hol lehet élőben ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Mármint tudom bárhol, még menjek el szórakozó helyekre de nem ilyen direkt módon akarok. Tudtok olyan programokat Budapesten amik közben kicsit még tudja ismerni az ember a másikat és ha szimpatikus akkor lehet ismerkedni?


Nekem egy ilyen ami a fejembe van az a rapidrandi de oda 2 hónappal előre van csak szabad hely.


2022. márc. 13. 19:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

Mondjuk akár itt is ?!

Múzeumos találka Keddre ? Minden múzeum ingyenes KEDD-en (NEMZETI ünnepnapon).

Kár lenne kihagyni :D

És nem kellene 2 hónapot várni , elég lenne csak 2 napot ;)

2022. márc. 13. 20:43
 2/15 A kérdező kommentje:

Először is csak programok és helyszínek érdekelnek nem személyes ajánlatok.


Másodszor nem gondoltam volna, hogy ki kell írnom, hogy férfi vagyok mert a kérdésem nem az itteni ismerkedésre vonatkozott. Szegény lányokat már szinte sajnálom itt ha ők is pár perc alatt ennyi privát üzenetet szoktak kapni egy ártatlan kérdésre mint amivel én lettem letámadva.

2022. márc. 13. 20:49
 3/15 anonim válasza:

Először is : programot és helyszínt ajánlottam :)


Másodszor : nem érdekel , hogy "nem lány" vagy :)

2022. márc. 13. 20:57
 4/15 A kérdező kommentje:

Először is, az élőben való ismerkedés emberekkel nem ugyan az ha itt jön valaki akivel találkozom egy megadott helyen és időben.


Másodszor meg, anyu ments meg.

2022. márc. 13. 21:01
 5/15 anonim válasza:

Először is, az élőben való ismerkedés emberekkel miért nem ugyan az, mintha ha itt jön valaki akivel találkozom egy megadott helyen és időben?


Másodszor meg, anyu is jöhet ;)

2022. márc. 13. 21:07
 6/15 A kérdező kommentje:

Először is ez egyéni értékrend és ízlés dolga tehát nem hiszem, hogy meg kellene indokolnom hogy mit miért szeretnék.


Másodszor, nyugi haver senki nem fog menni.

2022. márc. 13. 21:30
 7/15 anonim válasza:

Először is nem azt kérdeztem, hogy mit szeretsz - és indokold meg. Hanem hogy miért érzed azt, hogy a kettő különbözik :)


Másodszor, én ott leszek !

2022. márc. 13. 21:52
 8/15 A kérdező kommentje:

Először továbbra sem értem az egyéni értékrendemet miért kellene megindokolnom.


Másodszor hát legalább te ott leszel.

2022. márc. 13. 22:11
 9/15 anonim válasza:
😉 Ha netán meggondolnád magad, 10-re legyél a hősök terénél ;)
2022. márc. 13. 22:17
 10/15 anonim válasza:
Hány éves vagy. Én is ebben a hajóban vagyok. Igaz én nő vagyok. Online társkeresés nem az én világom
2022. márc. 14. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!