Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki szívesen ismerkedne velem? Budapesten élő 28 éves férfi vagyok. Írok magamról röviden a "Megjegyzések" résznél.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan jött az ötlet, hogy kiírjak erre az oldalra egy ilyen kérdést. :D


Magamról röviden annyit írnék, hogy szeretek zenét hallgatni, filmeket letölteni és megnézni, találkozni a barátokkal, csak úgy sétálni egyet a belvárosban, vásárolni, néha utazni vagy kirándulni, nyáron néha strandra menni. Szeretem a kiállításokat is. Nem olyan típusú férfi vagyok, aki folyton pörög és állandóan programjai vannak, de unatkozni sem igazán szeretek, bár vannak olyan hétvégék, hogy kb. semmi sem történik velem. :D


Egyébként egy budapesti cég gazdasági osztályán dolgozom.


Ha Pest megyében laksz, legalább 20, maximum 30 éves lány vagy és szimpatikusnak találsz a rövid leírásom alapján, írj egy üzenetet és ismerkedjünk. :)


Ha esetleg egy lánnyal sem sikerül itt megismerkednem, akkor is megért egy próbát a dolog. :D


2021. nov. 27. 09:17
 1/5 anonim válasza:
Az a baj hogy egy ilyen névtelen oldalon azok vannak akik csúnyák, aki jól néz ki és a neten akar ismerkedni azt megtalálod máshol is. De azért sok sikert :)
2021. nov. 27. 13:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, hogy senki sem akar itt ismerkedni. Vagy csak velem nem. Sajnos még senkitől sem kaptam levelet. :/
2021. nov. 27. 13:57
 3/5 anonim válasza:

Az a baj hogy a többség itt csak céltalan beszélgetésre hajlandó. Ezért nem írnak mert látják hogy nálad az kevés lenne.


Próbálj meg vmi társkereső oldalt

2021. nov. 27. 14:04
 4/5 anonim válasza:
Thinder
2021. nov. 27. 23:50
 5/5 anonim válasza:

Naa, kaptál már levelet?

Ha nem, akkor írj rám nyugodtan. Egy beszélgetés nem a világ :D

2021. nov. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!