Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van-e olyan naturizmus iránt...

Van-e olyan naturizmus iránt érdeklődő hölgy (esetleg fiatal pár), aki nyáron szívesen csatlakozna hozzám (35F) naturista túrázáshoz, kempingezéshez?

Figyelt kérdés
Társkeresési cél nélkül is szívesen várom naturizmus iránt érdeklődő hölgyek/fiatal párok jelentkezését! Akinek van tapasztalata már ilyen túrákról, kempingezésekről, szívesen veszem, ha megosztja hozzászólásban a tapasztalatait 🙂

2022. márc. 15. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, szívesen csatlakoznék.
Gondolkodom, tehát bizonytalan vagyok.
Nem, nem szeretem az ilyet.
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
30 éves srác vagyok és kifejezetten imádom a nudizmust, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok :)"
2022. márc. 18. 14:44
 2/15 A kérdező kommentje:
Az "Igen, szívesen csatlakoznék" választ jelölők között nyugtassatok meg, hogy hölgyek is vannak, mert eddig csak férfiak írtak 😃
2022. márc. 18. 17:10
 3/15 anonim válasza:
Ha nem társkeresés vagy szexuális jellegű közelség a cél akkor legyen mindegy ;D Ha meg az akkor ne hazudjunk.
2022. márc. 18. 17:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, ha az ember nem akarja magát heteróként melegekkel körbevenni 😉 Le volt írva értelmesen, gondolom Te sem vennéd szívesen, ha heteróként melegek miatt kerülnél kellemetlen helyzetbe. Nekem elég volt látni, mit műveltek a Balatonon...
2022. márc. 18. 17:31
 5/15 anonim válasza:
Miért ha egy férfi meg egy nő kefél a Balatonon, meg a játszótéren (azt meg én láttam) az rendben van? :D Mintha ezen múlna.
2022. márc. 18. 23:06
 6/15 A kérdező kommentje:
A Balatonon nem mindegy, hogy hol, játszótérről pedig itt rajtad kívül senki nem beszélt. Én maradok hetero 😉
2022. márc. 19. 07:11
 7/15 anonim válasza:
Mondjuk erről a szarkasztikus stílusodról a kacsintós fejekkel nekem egy nő jut eszembe, vagy egy ratyi de nem egy normális férfi. Engem nem érdekel mi vagy, ha férfiakkal mész is hetero maradnál gondolom, amíg nem buknál a farkukra. Egyszerűbb lenne azt mondanod hogy nőt keresel könnyed szexuális játékokra vagy többre. Itt mindenki hülyére akar venni másokat, mert fosik kimondani mit akar.
2022. márc. 19. 09:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólók, érdeklődők továbbra is írhatnak 🙂
2022. márc. 25. 20:04
 9/15 anonim válasza:
En kimondom. Enyhe exhibicionistakent en is szivesen turaznek meztelenul nokkel, vagy kulonlegesebb helyekre is elmennek igy. Viszont azert fontos, h no legyen az illeto, mert nekem igenis lenne benne szexualis toltet.
2022. ápr. 1. 23:33
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok Én 35 éves férfi vagyok én nem csak nőkkel és férfiakkal is elmegyek szívesen naturista kempingben Ha valakit érdekel írjon
2022. ápr. 2. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!