Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt afró- néger lány aki...

Van itt afró- néger lány aki ismerkedne ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 21:18
 1/8 anonim válasza:
Nincs
2022. márc. 20. 21:33
 2/8 anonim válasza:

Itt talán, lehet valamemnyi esélye, hogy van!

(De nem vagyok az!)

2022. márc. 20. 22:02
 3/8 anonim válasza:

kérdező, ilyen lányokat keresel?


[link]

2022. márc. 20. 22:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Csakia
2022. márc. 20. 22:10
 5/8 anonim válasza:
Szerintem elnyomják a négereket. Csokoládénak csúfolják őket mert olyan sötétek mint az éjszaka.
2022. márc. 21. 07:05
 6/8 anonim válasza:

Én tegnap találkoztam egy afro sráccal (amerikai volt).

Hát... látszott rajta, hogy nem EURÓPAI kultúrkörből származott...

Hanem amerikai...

2022. márc. 21. 07:52
 7/8 anonim válasza:

Hát magyarországon relatíve kevesen vannak. És akik vannak is többnyire külföldiek, diákok és ideiglenesen vannak itt, szóval nem tudnak magyarul.


Viszont a kérdés valid abból a szempontból, hogy én is találkoztam már pl kondiba néger nővel aki magyarul beszélt, gondolom itt született. De ilyen esetből szerintem max egy maréknyi lehet, igen kevés eséllyel olvas itt ilyen.


De próbálkozni mindig lehet, arra is kevés az esély, hogy egy férfi magánál magasabb nővel jöjjön össze, mégis lehet látni elég gyakran 1-1 ilyen párt az utcán :) .


Szóval hajrá.

2022. márc. 21. 17:14
 8/8 anonim válasza:

Több migránsra lenne szükség.. mondom.. :)


Amúgy én is kerestem volna. Hátha nem királylányok módjára ismerkednek mint a magyar nők. Meg a fiatal párductestűek azért tudnak csinosak lenni.


Egyébként talán Bp-n az afro zenei stílusú bulikban szokott lenni. Pl Zouk.


Csak elég nagy az igény rájuk. Mert itt sok fehér pasi csak bele akar kóstolni egy csokipunciba. Szóval sorbanállás van.


Költözz ki 1 hónapra egy afrikai nagyvárosba.. Ott meg te leszel az unikum és Te fogsz válogatni.

2023. aug. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!