Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online ismerkedés során ti...

Online ismerkedés során ti mennyire vagytok kreatívak, és mi az ami a legjobban irritál a partner részéről a beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Én például a tőmondatoktól vagyok kiakadva (Mizu? Kor?), a szlenges köszönéstől (hali, sya), meg attól, ha valaki random rámír, és elvárja, hogy én érdeklődjek felőle, holott ő keresett fel, és a beszélgetés, aminek mind a két fél által vezetve dinamikusan kellene haladnia, egyensúlyát veszti.

2022. márc. 25. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Hát az engem is irritál, mikor hosszabban írok valamiről, kérdezek! Majd egykét szóval el intézi a választ, na olyankor elgondolkodok, hogy akar-e az illető egyáltalán beszélgetni, vagy csak én erőltetem!
2022. márc. 25. 18:27
 2/2 anonim válasza:
Szintén a tőmondatoktól vagyok ki, ezért inkább le is szoktam a társkeresőkről.
2022. márc. 25. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!