Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Abdl lány Budapesten?

Abdl lány Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 22 éves jó egzisztenciával rendelkező Budapesti srác vagyok, és abdl lányt keresek aki komolyan gondolná a dolgokat.

2022. márc. 31. 03:22
 1/7 anonim válasza:
Rákerestem, hogy mit jelent... Ha jól értem, olyan lány, aki kisbabának érzi magát és (többek között) pelenkát hord? 😆 Hááát Budapesten tutira találsz ilyent. (sajnos).
2022. márc. 31. 05:29
 2/7 anonim válasza:
Az mi a ge...sperma?
2022. márc. 31. 05:51
 3/7 anonim válasza:
#1 Szerintem a kérdező fordítva szeretné, vagyis olyat keres, aki vele "babázna".
2022. ápr. 1. 09:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, én dom szerepet vinném, babát keresek magam mellé az más :)
2022. ápr. 1. 10:11
 5/7 anonim válasza:

Egy ilyen lánnyal én is szívesen megismerkednék!

48Ffi

2022. ápr. 1. 10:28
 6/7 anonim válasza:

Lehet hogy vannak, de nagyon kevesen, és akik igazán szeretik az ilyen jellegű dolgokat már találtak hozzá partnert. A többi lány aki meg nem, vagy fél, vagy komolytalan. Én DDLG kapcsolatra sem találtam partnert, pedig komoly kapcsolatot szeretnék, egy cuki kicsivel. Szóval értem mit szeretnél, én kb 6éve keresgélek. Az ABDL is lehet része ennek, de számomra a lényeg a gondoskodás, és az őszinte gyermeki bizalom.

25F

2022. ápr. 3. 18:18
 7/7 anonim válasza:
Én benne lennék ilyesmiben. :)
2022. okt. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!