Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek lenne kedve hétvégén találkozni Borsod megyében?

Figyelt kérdés
Rólam annyit: 27 éves introvertált férfi vagyok, és társaságra vágyom. Nyugi sem pszichopata, sem gyilkos nem vagyok. 😂

2022. ápr. 2. 16:50
 1/4 anonim válasza:
Tolongani fognak... Egyébként az itteni csajok nagy részének is csak az überjópasi menő gyerekek kellenek, nem az introvertáltak. Bár én konkrét ismerkedős kérdést még nem írtam ki, máshogyan már szereztem kellemetlen tapasztalatokat. Régebben még legalább egy-egy találkozást sikerült innen összehozni, de az utóbbi években egyre silányabb a felhozatal, és egyre nehezebb ötről a hatra jutni az itteni nőszemélyekkel.
2022. ápr. 2. 18:01
 2/4 anonim válasza:
Én is szívesen találkoznék lányokkal, vagy biszex fiúkkal ebből a megyéből. 20+ :D
2022. ápr. 2. 23:15
 3/4 anonim válasza:
Félelmetes ez a kérdés....
2022. ápr. 3. 09:09
 4/4 anonim válasza:

🤣

Esetleg Debrecen környékéről?

33f

2022. ápr. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!