Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 23/f alkotó zenész-táncos-művé...

23/f alkotó zenész-táncos-művész egyetemista emberke hol találhat hozzáillő párt?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az egyetemi közegemhez képest is kissé elvontnak számíthatok, hobbijaim a programozás, a néptánc, a blues, jazz, rockzene, a gitározás, hegedülés, nyelveket is tanulok. Ilyen sokoldalú, vagy erre hajlamos alkotásra kész másik felem hol lelhetem meg? Írni is szoktam néha, mostanság sci-fit. Teljesen mindegy a lány milyen, ha nyitott arra amit adok, én is nyitottá válok arra, amit kapok.


Egy szimbiotikus kapcsolat megvalósításáról álmodom, melyben egyik fél sem igazán alárendelt, mindkét fél tisztában van hibáival s a reflexióra nem kognitív disszonancia a válasz, mert egyikünk sem tökéletes itt, a Földön, de mindnyájan törekszünk rá.



2022. ápr. 6. 23:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

❤️ A művészeti egyetemen biztos találsz magadnak valakit.

❤️ Nem tudom melyikre jársz... de olykor olykor nézz be a művészetire is ismerkedni ;)

2022. ápr. 7. 02:07
 2/21 anonim válasza:
Vidéki távolsági járaton. Pont ilyen faszival találkoztam tegnap, mint te. :D
2022. ápr. 7. 07:31
 3/21 anonim válasza:
Egyetem, mondjuk nem tudom te mire jársz, abból kiindulva ezeket szereted gondolom ilyesmire, akkor ott, vagy ha mást akkor más egyetemeken. Koncert ha zene, művészet akkor múzeum. Azért minden közegnek megvan a maga érdeklődési köre ahova járnak. Ha én úszni szeretek a medencénél fogsz megtalálni :)
2022. ápr. 7. 11:57
 4/21 anonim válasza:
nekem az emberke kifejezés egy 23 éves fiatal férfire elég gáz, ezért ink. Művészeti körökben
2022. ápr. 7. 17:32
 5/21 anonim válasza:

#4.) -es szerintem NEM az !

✅ Sőt! Elég gyakori, hogy "EMBIKE"-NEK is nevezzük az egyéneket, nem csak emberkéknek.

🚫 Nem ő a gáz !

👵 Te vagy lemaradva.... 👴

2022. ápr. 7. 18:34
 6/21 A kérdező kommentje:

Néha e fekete-fehér világra ráfér egy kis színezés.

Ehh, úgy érzem nehéz oly módon megszólalni, hogy ne keltsek vagy sznob, vagy gyerekes érzetet magamról egyesekben. De ha minden számításom pontos, akkor az illető akinek tetszem normálisnak fog tartani.

2022. ápr. 7. 22:57
 7/21 anonim válasza:
4es én is ugyanannyi idős vagyok, mint a kérdéző, és emberkének hívatom magam. :D Néha.
2022. ápr. 13. 20:45
 8/21 anonim válasza:

FÉRFI VAGY NŐT KERESEL (párnak) ?

Esetleg nem akarsz kipróbálni valami újat ? 🍆🍆

2022. ápr. 13. 21:45
 9/21 anonim válasza:
Nah, jönnek a jelentkezők!:D
2022. ápr. 13. 22:01
 10/21 A kérdező kommentje:
sok mindent megenged a liberalizmusom és művészi szabadságom, de azért azt (🍆) nem :D
2022. ápr. 14. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!