Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek egy...

Lányok, lenne kedvetek egy egyetemista sráccal úgy ismerkedni, hogy elkülditek a legfurább zenét amit szerettek (és a korotok), majd cserébe megadnám egyből a facebookom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Természetesen nem kell viszonozni a facebookot, folytathatjuk itt is a beszélgetést, ha szimpinek találsz:D

Húszas évei elején járó egyetemista srác vagyok egyébként, akinek már volt több hosszabb kapcsolata és szeretné megtalálni az igazit. Mivel facebookom lesz rólam úgy is a döntő, így többet csak utána írnék magamról:D

Még egy fontos infó így a végére: "aranyos" kinézetű srác vagyok, szóval akinek ez nem jön be, az feleslegesen ír:D



2022. febr. 7. 00:01
 1/8 anonim válasza:
VV Zsófi- Rágógumi :)) Fura nagyon de lehet szórakozni rajta:)) 21L
2022. febr. 7. 00:50
 2/8 anonim válasza:
Nem vagyok nő. De Dolly Rambót halgattá mán?
2022. febr. 7. 09:23
 3/8 anonim válasza:

Mivel nem igazán hallgatók western popot vagy magyar zenéket,hanem koreait, így csak egyet tudok mondani, amit folyamatosan hallok Tic Tocon- Varga Iren- Maluma😭🤣🤣 Annyira rossz, hogy már jó😭

22L

2022. febr. 7. 09:43
 4/8 anonim válasza:

Nézd el, hogy én is férfiként írok (23), de nem bírom ki, hogy egy ilyen témába ne ugorjak bele 😂 Én edzések végén szoktam ezt a dalt hallgatni amikor már alig van erőm az utolsó sorozatokhoz 😂😂😂 (saido chesto dal az oniikami csatornáról, nem tudom megtalálnád e így ezért itt a link)


[link]

2022. febr. 7. 11:41
 5/8 anonim válasza:

Aaa utolsó ez micsoda 😂😂😂

Szörnyű, de annyiroa hogy már-már jó xddd

2022. febr. 7. 20:30
 6/8 anonim válasza:
2022. febr. 7. 23:17
 7/8 anonim válasza:

A legbetegebb zene, amit imádok:


[link]


#How I met your mother <3

2022. febr. 7. 23:39
 8/8 anonim válasza:

Csak azért mert ez a zenés dolog, nagyon jó. xd


[link]


De csak barátkozni jöttem, és amúgy is 24/l. :D

2022. febr. 8. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!