Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan csaj, aki...

Van itt olyan csaj, aki eljönne velem a BpPark szezonnyitójára?

Figyelt kérdés
31/F

2022. ápr. 14. 19:11
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

20: Szóval az tök jó, hogy egy emberként kifizeti 4 ember motyóját, és egy csajt kap, akit nem is ő választott...

Vagy abból a másik háromból magának választ másik hármat. :D De legalább egyet, amire elköltheti a másik kettő árát... Üzleti érzéked nulla. :D Vagy csak ennyire szerencsétlen vagy a nőknél.


29/F

2022. ápr. 17. 15:42
 22/28 anonim válasza:

#21.) ❤️ Ki mondta, hogy "pasi" vagyok? :D

☢️ Ha a kérdező GYK-n keres lányokat, akkor igen számára ez egy jó üzlet !

✅ Számára ! ----> ⛔️ Nem nekem.. :D

2022. ápr. 18. 12:04
 23/28 anonim válasza:
22: Szóval egy csaj (nő) ajánl fel nem közvetlenül más csajokat (nőket) mint egy kerítő. Oké, azt értem hogy neked tiszta marad a kezed, de akkor is. A díler segítője vagy, miszerint ez jó üzlet. Ennyi erővel könnyebb, és talán olcsóbb is lett volna a rossz lányokat ajánlani neki. Talán azok a lányok is szeretnek bulizni. :) Tetszik, hogy kiszinezed jelekkel a válaszaidat. :)
2022. ápr. 18. 12:24
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt komoly jelentkező, úgyhogy valószínűleg nem megyek sehova :) De szívesen kávéznék egy nővel, ha arra jobban lenne jelentkező.
2022. ápr. 18. 12:29
 25/28 anonim válasza:
Mondjuk az is mennyire érdekes, ha a 19-es válaszod mellett a 12-est is te írtad... Szembetűnően ütik egymást mégis egymásra íródtak. Visszafele, mégsem működnek. Az ott használ jelekből gondolom, hogy az is hozzád tartozik. Ha ebben nem tévedek, akkor kétségbe vonható hogy jó tanácsokat osztogatsz. Persze lehet hogy a korábbi válasz nem a tiéd. Ebben az esetben nem összemérhető...
2022. ápr. 18. 12:32
 26/28 anonim válasza:
Kérdező, miért nem mész el, és ott összeszedsz valakit?
2022. ápr. 18. 12:34
 27/28 A kérdező kommentje:

#26-os: nem nagyon szeretnék idegenek közé beállni és hirtelen beszélgetni velük.

Volt már olyan utcán meg más helyeken is, hogy egy ismerősömmel beszélgettem és hirtelen odatolakodott valaki és beszélgetni próbált. Csak sokára vette a lapot, hogy nem kívánatos személy. Én nem akarok ilyen lenni.

És volt már olyan egyszer egy szórakozóhelyen is, hogy egy ismerősömet láttam meg, leültem hozzá beszélgetni és kiderült, hogy ő amúgy vár másokat, szóval utalt rá, hogy inkább menjek onnan.

Nem akarok ilyen kellemetlen szituációkba keveredni.


Az már más kérdés, hogy eleve furcsa időpontban van (csütörtök), miközben másnap meg munkanap. Ez önmagában is kellemetlen, de ha össze tudtam volna az időpontig barátkozni valakivel, bevállaltam volna ezt a kellemetlenséget.

2022. ápr. 18. 12:45
 28/28 anonim válasza:
Ok
2022. ápr. 18. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!