Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valakinek lenne kedve...

Lányok, valakinek lenne kedve segíteni online ismerkedésben (személyesen nincs problémám) egy 23 éves egyetemista srácnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok incel, introvertált, depis, alacsony, elhízva/vékony (kigyúrva se vagyok, de edzek minden nap), nem cigizek és voltak már (hosszabb) párkapcsolataim. Tehát az átlagos ismerkedési problémákkal nem küzdök, csak erre szeretnék célozni:D


Személyesen egyébként nagyon extrovertáltnak tűnő személy vagyok és bárkivel könnyen barátkozok/ismerkedek/beszélgetek, viszont online valamiért ez nagyon nehezen megy.

Volt már kapcsolatom online ismerkedésből meg beszélgettem/találkozgattam hosszabb ideig is pár lánnyal, szóval akkora nagy problémám nincs, hanem leginkább az zavar, hogy a személyes ismerkedéshez képest megy nehezebben, és ez miatt sok nagyon szimpatikus lánnyal találkozás közelébe se tudok jutok.


Segítségért cserébe sajnos olyan sok mindent nem tudok ajánlani, viszont akár egyetemi szintű matek korrepetálást feltudok ajánlani:D



2022. ápr. 22. 12:53
 1/9 anonim válasza:
Ha annyira jól megy élőben és neten meg nem, akkor miért is akarsz neten ismerkedni?
2022. ápr. 22. 13:33
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem élőben sajnos, kevés lánnyal találkozok a napjaim folyamán (egyetemen sincs sok a szakomon).
2022. ápr. 22. 14:07
 3/9 anonim válasza:
Akkor mégse vagy akkora király hogy egy buliban leszólíts valakit vagy az utcán :D
2022. ápr. 22. 14:14
 4/9 anonim válasza:
Na ez jól esne nekem is, fogadunk hogy te is infós vagy? 😂
2022. ápr. 22. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Leszólítok bárhol bárkit nem nagyon zavar az ilyesmi:D de utcán általában nem igen értékelik ezt a hölgyek, meg kocsival járok sajnos. Buliban ismerkedni meg nem szeretek (kivéve házi buli), mert nem igen lehet beszélgetni egy jót, kinézetre meg nyílván mindegyik csaj tetszik:D


#4

Pontosan:D Bár szabvál órákon megkapom más szakosoktól, hogy nem nézek ki annak meg nem mondanák meg xD dee ez sem segít online.

2022. ápr. 22. 15:02
 6/9 anonim válasza:
Na igen, teljesen átérzem, így vagyok én is 😂
2022. ápr. 22. 15:16
 7/9 anonim válasza:
melyik egyetem?
2022. ápr. 22. 19:38
 8/9 anonim válasza:

írj nyugodtan, megpróbálnék segíteni szívesen :)


24/L

2022. ápr. 23. 21:21
 9/9 anonim válasza:
Írj ha gondolod, 24/L
2022. máj. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!