Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyenek az introvertált...

Milyenek az introvertált fiúk? Jó velük lenni akár barátságról akár párkapcsolatról legyen szó?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok egy fiúval (introvertált) kapcsolatban akivel ha úgy alakulnak a dolgok, akkor komolyabbat is szeretnék, de nem tudom eldönteni, hogy passzolnánk e mivel én inkább egy extrovertált személyiségű lány vagyok.


Előny vagy hátrány lenne az, hogy különbözünk? Ha lehet megtudnátok ezt indokolni?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2022. ápr. 26. 19:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én extrovertált lányként introvertált fiúval vagyok együtt, már lassan két éve, most költözünk össze. Szerintem ha mindkét fél elfogadó, nagyon jól tud működni. Én például nem igénylem, hogy mindig jöjjön velem bulizni (jól elvagyok egyedül, baratokkal), cserébe ő nem féltékeny ha másokkal megyek el.


Kellő kommunikáció, tolerancia és tok jól tud működni.

2022. ápr. 28. 15:44
 12/12 anonim válasza:

Engem nagyon meglepne, ha hosszútávú kapcsolat lehetne ebből. A volt barátnőmmel nagyon féltem minden lépéstől a kapcsolatunk alakulásában. Egy ideig tolerálta, majd egyszer besokallt és lelépett.


Egy idő után nem fogod férfiasnak tartani, hogy te irányítod őt. Mert az extrovertált személyiséged miatt szerintem majd te akarod ide-oda vinni őt, és nem fordítva.

2022. máj. 7. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!