Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találok korombeli ismerked...

Hol találok korombeli ismerkedésre nyitott szingli gyerekmentes nőket?

Figyelt kérdés
30F
2022. ápr. 27. 21:46
 1/5 anonim válasza:

Ismerkedésre vágyó nő nincsen.

Mindegyik előtt sor áll.

Amelyik előtt nem az vagy zakkant, vagy bűn ronda. És ezért nem kell senkinek.

Persze van itt pár joemberkedő aki megmagyarázza hogy. Ő ugyan soha nem kezdeményezet. Meg az amúgy se frankó, mert az a férfi dolga. De a nők igenis mindent megtesznek.

2022. ápr. 27. 21:56
 2/5 anonim válasza:

+54 év még belefér? Mert akkor itt.

Bözsi néni, 84/N.

2022. ápr. 27. 21:56
 3/5 anonim válasza:

2: A mai valóság az, hogy egy szexre a felső 10 -es férfiaknak igen.


https://www.youtube.com/watch?v=sxPWalFdz68

2022. ápr. 27. 21:57
 4/5 anonim válasza:

3. Édes istenem ekkora f@szságot. Hány egyedűlállot ismersz?

Mert én pont azt tapasztalom hogy 10ből 9 embernek van párja, a maradék 1 meg nagyon nagyon defektes.

2022. ápr. 27. 22:06
 5/5 anonim válasza:

1. Az egyik oldalon ottvan egy megismételhető Tinderes teszt, amit sokan mások is megismételtek, köztük én magam is, igaz én egy fiatal kövér nővel csináltam.


2. A másik oldalon meg ottvan a te saját tapasztalatod olyan emberek alapján, akiket te magad válogattál ki, ráadásul ez a tapasztalat is teljesen ellentétes azzal, amit mások látnak, például én.


3. Miről szoktunk beszélni egyébként... Ja én is látok rohadt sok embert saját lakással, köztük a legszegényebbeket is. Nem értem miért mondják sokan, hogy ma nehéz lakáshoz jutni.

2022. ápr. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!