Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire számít normális,...

Mennyire számít normális, szokványos dolognak az, amikor egy lány (internetes társkeresőn) már az legelső levelezés alkalmával arra kérdez rá, hogy hány korábbi kapcsolatom volt, és hogy mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mivel még nem éltem párkapcsolatban, és ilyen téren (37 évesen - /és most nyugodtan lehet engem sárral dobálni/ teljesen tapasztalatlannak számítok, hirtelen nem tudtam, mit válaszoljak az illetőnek. 30 év felett meglehetősen furcsának, gyanúsnak számít az, ha valakinek még nem volt kapcsolata, hiszen az emberek ilyenkor egyből övön aluli vagy pszichés gondokra kezdenek asszociálni (szerencsére egyik sincs; az életem, és a saját választásom adta, hogy így minden így alakult). Amikor azt válaszoltam neki, hogy hosszú távú kapcsolatom még nem volt, és mivel a felszínes kapcsolatok, vagy egy éjszakás kalandok soha nem érdekeltek-így még mindig keresem az igazit, egyből azt a választ kaptam vissza, hogy nem válaszoltam a kérdésére. Kötekedést, és magyarázat-kérést éreztem a válasz hangvételében, és nem értettem, hogy hirtelen miért érdekli őt jobban a múltam, mint a jelenem, vagyis az a valaki, aki most vagyok. (Értem, hogy ebből azt szeretné leszűrni, hogy mennyire lehetek megbízható, de egy legelső levélben ezt akkor is kissé erősnek érzem). További levelet nem írtam neki, mert ha valami magyarázkodással, és lelkizéssel kell, hogy induljon, az már eleve egy rossz ómen. Szeretnék válaszolni a hölgynek - hiszen így illik, és ő is vár a válaszomra, de nem tudom, hogy mit írjak neki. Kínos a magyarázkodás és a lelkizést sem szeretem, pláne, ha már a kezdetek kezdetén valami így kell, hogy induljon.

2022. máj. 8. 12:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

Annyit nyugodtan megjegyezhetsz, hogy nem passzol az értékrendetek, vagy nem egymást keresitek.


Nekem nem annyira furcsa, ha valaki az életének ezt a területét elhanyagolta - legfeljebb csak egy kicsit szokatlan. De már olyan "érdekes" ismeretségeim vannak az utóbbi időben, hogy lassan már semmin sem csodálkozom.

2022. máj. 8. 12:38
 2/12 anonim válasza:

Pedig válaszoltál, hosszú távú kapcsolatod még nem volt, tehát leírta konkrétan.


Egy éjszakás kalandok nem érdekelnek.


Erre visszaír, hogy nem válaszoltál.


Írd meg neki, hogy már válaszoltál.

2022. máj. 8. 13:07
 3/12 anonim válasza:
Szövegértési problémája lehet és még te magyarázkodj? Válaszoltál a kérdésre.
2022. máj. 8. 13:08
 4/12 anonim válasza:
Nekem se kéne egy ilyen 37 éves szűz, aki még egy tudálékos okoska is, valójában azonban buta, mint a föld.
2022. máj. 8. 13:18
 5/12 anonim válasza:

"hirtelen miért érdekli őt jobban a múltam, mint a jelenem"


így árazza be a státuszodat. ha 10 korábbi kapcsolatod lett volna, akkor az jön neki le, hogy te nagyon kelendő vagy a nőknél és akkor neki is kelleni fogsz. ha meg sosem volt senkit és sosem kellettél senkinek, akkor neki sem fogsz.

2022. máj. 8. 16:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. "Kedves" 4-es: látod - mekkora szerencse, hogy mi ketten még nem ismerjük egymást :) Ilyen stílussal te se kellenél nekem. Isten óvjon az önimádó nárcisztikusoktól.
2022. máj. 8. 16:35
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös... erre már én is gondoltam ... lehet, hogy igazad van. Aki azt mondja, hogy könnyű az ismerkedés (sőt, hogy az internet ezt még egyszerűbbé teszi)... vagy nagyon szerencsés csillagzat alatt született, vagy nem mond igazat.
2022. máj. 8. 16:38
 8/12 anonim válasza:
7: a nők sajnos így vannak kódolva genetikailag. az kell nekik, ami népszerű.
2022. máj. 8. 16:42
 9/12 anonim válasza:
Ha megszületted benned ez a kérdés, akkor te is pont ugyanazt csinálod, mint a hölgy, mert belül te is gáznak, cikinek érzed az egészet, pont ezért sem adtál neki konkrét értékelhető választ. És teljesen normális, hogy ilyeneket kérdeznek, az ismerkedés része, ez a társkeresés.
2022. máj. 8. 21:55
 10/12 anonim válasza:
Már biztos nem aktuális, de belinkelhetnéd neki ezt a kérdést 😉
2022. aug. 20. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!