Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még szingli kertbarát...

Vannak még szingli kertbarát lányok ?

Figyelt kérdés

Olyan aki pl szeret kertészkedni azért hogy egészséges élelmiszert egyen, tudja hogy pl a csirke meg a nyúl nem dísznek van meg házi kedvencnek.Nem csak a pénz hajtás a cél hanem egy szerető család.

Na lesz oltogatás rendesen 😝

De jó volna egy ilyen lányt megismerni.



2022. máj. 11. 20:50
 1/6 anonim válasza:

Van hát, nem is kevés.


Mondjuk én megyeszékhelyen élek, de gyakran munka miatt megyünk távolabbi falukba, ott kb. csak ilyen lányok vannak. Egyszerűek, tipikus parasztlányok a szó pozitív értelmében.

2022. máj. 11. 20:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jól hangzik. Akkor lehet csak rossz írányban néztem.
2022. máj. 11. 21:09
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok Paraszt vagyok én is.

A lányok itt a falumba nagyon szeretnek palántázni hála az istennek.

2022. máj. 12. 02:46
 4/6 anonim válasza:

Nem tudom, én kisvárosban élek, gyakran megyek a környékbeli falukba is. Nem nagyon vannak olyan lányok akik ezt szívesen csinálják. A legtöbbjük tisztában van vele hogy kell, de nem szívesen csinálják, csakhát ott van a kert meg az állatok és ezeket gondozni kell.


Az egyetlen ilyen lány akit ismerek azt is egy megyeszékhelyen ismertem meg 😂😂

2022. máj. 12. 10:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Na majd kínézek pár falunapra .
2022. máj. 12. 14:41
 6/6 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Te merről írsz és milyen idős vagy? 25/N
2022. máj. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!