Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek olyan sráccal,...

Összejönnétek olyan sráccal, aki 20 évesen teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
1 évvel vagyok nála fiatalabb, egy helyen dolgozunk. Tényleg baromi aranyos srác, a kezdetektől fogva nagyon jóban vagyunk, de már akkor is feltűnt, hogy nagyon izgul a jelenlétemben, és eléggé introvertált. Múlthét csütörtökön munka után odajött hozzám, és megkérdezte, hogy lenne-e kedvem meginni vele valamit itt egy közeli kis kajáldában. Igent mondtam, sőt őszintén szólva, nagyon örültem is neki. Akkor is látszott rajta, hogy majd elájul annyira izgul, de mivel bennem is volt azért egy kis feszültség így egyáltalán nem foglalkoztam a dologgal. Tegnap ismét elmentünk ugyanoda munka után. Egy idő után szóba került a párkapcsolat téma, és láttam rajta, hogy nagyon feszültté válik. Egy picivel később bevallotta, hogy neki ez a téma azért kínos, mert egyáltalán nincs e téren tapasztalata, és még csak nem is csókolózott soha. Nagyon meglepődtem, mert tényleg aranyos srác, kifejezetten helyes is és ennyi idősen én biztos voltam benne, hogy már volt több kapcsolata is. Azóta egyfolytában ezen jár az eszem. Nagyon közel kerültünk egymáshoz, kezdem megszeretni, de ha ennyi idősen nulla tapasztalata van, az biztos jelent valamit. Attól félek, nemtudna egy kapcsolatot megfelelően kezelni és nem szeretnék emiatt kellemetlen pillanatokat magamnak. Mit tanácsoltok? Elkezdtem kötődni hozzá és nemtudom most mi legyen.

2022. máj. 17. 13:25
 1/10 anonim válasza:

20 évesen még fiatal, sőt szerintem normális ha még nem volt senkije. Szerintem az nem oké, hogy a mai gyerekek (direkt írok gyereket) 13-14 évesen kezdik!

Ha 40 éves lenne akkor megérteném az aggodalmadat, de így nincs miért aggódnod, valószínűleg csak zárkózottabb típus.

2022. máj. 17. 13:41
 2/10 anonim válasza:

csatlakozom, én egyáltalán nem érzem gáznak ha 20évesen tapasztalatlan.


A férjemnek 25évesen én voltam az első... És soha semmi problémát nem láttam ebben.

2022. máj. 17. 13:51
 3/10 anonim válasza:

21 vagyok


volt 2 barátnőm eddig és mindkettő toxic volt akik miatt inkább elment a kedvem az élettől és a mai napig probléma van az önbizalmammal

nem vesztes semmit

2022. máj. 17. 13:56
 4/10 anonim válasza:

Én 31 vagyok, igazából csak nem keresek és elvagyok egyedül a dolgaimmal, és szomorú lennék, ha valakivel meg lenne a közös hang, de csak e miatt hátat fordítana. Lány barátaim, ismerőseim szerint semmi komolyabb probléma nincs velem, egyszerűen nem vagyok csajozós poligám, élek társasági életet, dolgozom, stb…


Szerint adj egy esélyt neki, szakítani 1 hónapnál meg 1hétnél is kehet, ha rájössz mellé nyúltál.

2022. máj. 17. 14:10
 5/10 anonim válasza:
Persze. 20 évesen mégis hogy legyen tapasztalt?
2022. máj. 17. 14:29
 6/10 anonim válasza:
Te is fiú vagy?
2022. máj. 17. 14:36
 7/10 anonim válasza:
Ha szeretnél adj neki lehetőséget, aztán majd 1-2 hónap múlva látod hogy tovább?
2022. máj. 17. 15:28
 8/10 anonim válasza:
Persze, sőt értékelem is, hogy nem az a fajta, aki már ilyen fiatalon nagyon tapasztalt.
2022. máj. 17. 15:40
 9/10 anonim válasza:

Én 23 éves vagyok. Sosem volt senkim. Se csók, se semmi. Eléggé kommunikatív vagyok bárkivel, kivéve azzal, aki tetszik. Olyankor szinte teljes képzavarban vagyok és volt rá már példa, hogy egy egyszerű kérdésre is hetekig készültem nála. Izgulás, szorongás és egy olyan késztetés tör elő bennem, hogy ennek muszáj tökéletesnek lennie, nem szúrhatom el. Egy kis hang pedig a fejemben szinte folyton gátat szab, hogy ez még így nem jó, dolgozz rajta.


Könnyen lehet, hogy egy ilyen sráccal van dolgod. Szinte biztos vagyok benne, hogy vonzalmat érez az irányodba, vagy esetleg szerelmes beléd, csak nem akarja elszúrni, ez miatt pedig sokat izgul, feszült és ideges.



Ha bármilyen kérdésed van, szívesen segítek (akár privátban is).


Remélem tudtam segíteni.🙂

2022. máj. 17. 17:02
 10/10 anonim válasza:
Nekem is 19,5 évesen lett először barátnőm :) És teljesen jól megvagyunk azóta is :) pedig már 25 leszek :D
2022. máj. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!