Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annak semmi értelme nem...

Annak semmi értelme nem lenne, ha a huszonéves szűz srácok és a szűz lányok összejönnének egymással?

Figyelt kérdés
Nem volna reális megoldás ez a magány problémájára? Vagy a szűz lányok is tapasztalt férfiakat keresnek?

2014. aug. 28. 16:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
a kérdés ostoba és általánosításon alapszik túl beszűkült vagy...van ilyen is meg olyan is nem lehet rá releváns választ adni
2014. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne, ne ez döntse már el, ki kivel jön össze.
2014. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért érzelmeket is keresnek az emberek a kapcsolatokban ... általában ...
2014. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Meg mi a fene az, hogy "megoldás"? :D Szűznek lenni probléma? :D Hát jó... akkor aki szűz az keféljen ismeretlenekkel csak hogy elmondhassa nem az. Hidd el azok között is van elég magányos akik nem szüzek
2014. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 PearlDiver ***** válasza:

Ne haragudj, de már a kérdésfelvetés tele van hülyeségekkel...

Ezerféle oka lehet annak, hogy valaki magányos. És ne általánosíts, hogy ez a társadalmi csoport egytől-egyig mind ugyanolyan stb.

Értem hogy mire gondolsz, de nem értem hogy miért ér ez meg egy kérdést.

2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy egy szűz srácnak/lánynak jobb egy tapasztalt srác/lány, de olyannal érdemes összejönni akihez vonzódunk testileg, érzelmileg és nem versenyezni kéne másokkal. Ezt a versenyszellemiséget kéne kordába tartani, és akkor kéne lefeküdni valakivel, ha megérnek rá és nem csak azért teszik, mert ez megvolt.
2014. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem csak kifejezetten a szüzekre gondoltam, hanem a magányos farkas típusokra is. Mi lenne ha a hasonló típusú lány/nő hasonló pasival járna, és nem magánál talpraesettebbre vágyna? Szerintem nem lenne ennyi elkeseredett ember, se a férfi, se a női oldalon!
2014. aug. 29. 15:06
 8/16 anonim ***** válasza:

#7:

"Szerintem nem lenne ennyi elkeseredett ember, se a férfi, se a női oldalon!"


Kifejtenéd, hogy szerinted az "ennyi", az mennyi?

2014. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Kifejtenéd, hogy szerinted az "ennyi", az mennyi?"


Ha csak ezt az oldalt vesszük(gyk-t), már itt is rengeteg elkeseredett ember tesz fel nap mint nap kérdéseket, mind a két nem képviselői közül, nyilván szám szerint nem tudom, hányan vannak, de az a lényeg, hogy napi rendszerességgel látni kérdéseket ilyen "állapotban" lévő emberektől.

2014. aug. 29. 15:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert akinek nincs ilyen gondja, az miért tenne fel kérdést? :-P A főoldalon az van kiírva, hogy napi 370 000 látogató, nem tudom, hogy mennyi jut ebbe a kategóriába, de szerintem az is tízezres kategória lehet. Ebből van napi 20 elkeseredett kérdés mondjuk. Százalékra nem sok :-P
2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!