Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melankolikusabb (nem feltétlen...

Melankolikusabb (nem feltétlen depressziós) lányok, ismerkednétek hasonló fiúval?

Figyelt kérdés

24 vagyok, magas, bár ma már mintha általánossá válna a 184 centi is 😅

Túrázás, városnézés, mérsékelten edzés tölti ki a szabadidőmet, ezeken kívül munka.

Világéletemben a goth szubkultúrához tartozó emberekkel jöttem ki jobban, persze mindenki mással is igyekszem mindig a leggördülékenyebben viselkedni.

Annyi hogy nem vagyok egy nagyon rózsaszín lelkületű ember, de ez nem levertséget jelent, hanem minden érzelmet mélységében élek meg, és könnyen feljönnek az többség számára "lehozós" dolgok.

(Ezt konkrétan új munkatársnő mondta rám nagyjából 10 perc ismeretség után. Nem hibáztatom, való igaz, és mivel ő ilyen kis könnyed alterhippi lány ezért tényleg lehozós lehetek a számára. De gothok már csak ilyenek).


De annak is örülnék ha vslami jól rejtőzködő goth társaságot is megismerhetnék és haverkodhatnánk 😀



2022. máj. 18. 10:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Remek. Továbbra sincs közöm ezekhez, de nagyon szuper, hogy okosodok a gyakori sztárjait illetően.
2022. máj. 18. 14:02
 12/19 anonim válasza:
Én kb 15 évesen hallgattam ezeket gothot meg pagant. Már kinőttem.
2022. máj. 18. 16:57
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, fogadd őszinte gratulációmat. Most már nagyfiú vagy és nagyfiús zenét hallgatsz, amit nagyfiúsan meg is osztasz a világgal Gyakorin. Very cool bro.
2022. máj. 18. 17:34
 14/19 anonim válasza:

7.

Szerinted a Burzum, Moonsorrow és a többi mainstream? Mert ha igen, aki tuti nem ismered egyiket sem.

2022. nov. 8. 23:33
 15/19 anonim válasza:
14-es, ez relatív dolog. Ha nem hallgatsz metált, vagy csak a felszínt kapargatod, akkor lehet mondani, hogy ezek underground bandák. Viszont ha mélyebben is benne vagy a témában akkor igen, ezek mainstream bandák, főleg a Burzum. :D A Mayhem, a Bathory és a Darkthrone mellett kb. az első, ami szembe jön az emberrel, mikor black metálról van szó, ráadásul Varg tettei miatt azok körében is ismert lehet, akik nem is szeretik a stílust. Nálam az underground az olyanoknál kezdődik, mint a Baxaxaxa, Noenum, Akhlys, vagy hogy undergroundon belül most felkapottabbat mondjak, Sanguisugabogg.
2022. nov. 9. 00:24
 16/19 anonim válasza:

Kinek mi, de a Burzum, Mayham és a többi hasonló stílusú bandák semmilyen tekintetben nem mondhatóak mainstreamnek hanem épp ellenkezőleg. Ahogy maga a Black Metal is. Sokat hallgattam egy időben ilyesmiket és hasonlóakat, ismerem is a stílust meg az eredetét.


Mainstream a Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, Kiss, stb.

2022. nov. 9. 00:35
 17/19 DNTSPRD válasza:
Exit Eden Goth zenénekszámit?
2023. jan. 20. 19:57
 18/19 anonim válasza:

17-es: Az első találat megadja a választ, ha beírod keresőbe: „Exit Eden is an international symphonic metal supergroup that performs cover versions of well-known pop and rock songs.”

Szóval nem, semmi köze a goth zenékhez.

2023. jan. 27. 13:40
 19/19 DNTSPRD válasza:
18. elmagyatráznád nekem mitől lesz goth zene a goth zene?
2023. jan. 31. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!