Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok akik nem találna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nem találnak partnert milyen hibát látnak magukban? Illetve nem feltétlen hibaként élik meg?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudok elviselni bizonyos dolgokat. Nem vagyok hajlandó mindent elnézni és durva kompromisszumokat kötni. Pl. drogozás, balhés élet, alkohol túlzásba vitele, verekedés, stb.

Nekem alap, hogy valaki ne így éljen. De úgy tűnik, sokaknak nem.

2022. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a megcsalást kihagytam :D

Rengeteg olyan párkapcsolat van körülöttem, ahol már akár oda-vissza is megcsalták egymást, többször is, aztán úgy csinálnak, mintha semmi se történt volna. Erre se vagyok képes.

2022. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen hibaként élik meg. Az én jelenlegi párom azt hitte, hogy csúnya és ezért nem kell senkinek, aztán mostanra már belátja, hogy butaság volt így gondolni.
2022. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akik nem találnak partnert...."


Mindenki ilyen kétségbeesetten keresgél? És pár után kapkod?

2022. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak mert ez tini párkapcsolatok kategória, azaz fiatalokról van szó...a szerelem nem csak keresgélve, találva jöhet
2022. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Én észrevettem magamba a hibák nagyrészét, és már dolgozom rajta.

Az a baj hogy kissé zárkózott vagyok és válogatós.

2022. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen hibaként gondolok rá, de alapvetően egy zárkózott ember vagyok, és nem igazán járok el sehova a lakás-kisbolt-piac szentháromságán kívül. Így, barátok vagy ismerősök nélkül, és úgy hogy a négy fal közt élek abszolút nincs lehetőségem ismerkedni. De ezen kívül is vannak problémáim, nem tudok bízni az emberekben. Itt nem feltétlen a srácokat értem, hanem mindenkit nagyjából.

Eddig nem volt ezekből probléma, de ahogy idősödöm egyre jobban szorul a hurok körülöttem, mert a család elvárná hogy ebben a korban már illene ha lenne valakim.

2022. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6 Egyik sem hiba.
2022. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!