Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ölelésre, gyengédségre vágyó...

Ölelésre, gyengédségre vágyó srác létezik még vajon?

Figyelt kérdés
Bocs, de én is pasi vagyok. Ennek ellenére nagyon vágyom rá(d).

2022. máj. 20. 14:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy? :)
2022. máj. 20. 15:04
 2/12 anonim válasza:

Igen, én ilyen vagyok.


20F

2022. máj. 20. 16:28
 3/12 anonim válasza:
Budapesti férfiként egy ilyen srác, férfi rám találhatna.....már egy ideje vágyom az ölelésekre, ideje lenne átadnom :)
2022. máj. 20. 17:49
 4/12 anonim válasza:

Akkor már én is leírom az ideálomat, elképzeléseimet. Netán-tán-talán itt meglelem a shift+kis őt! :) 18/F


Éjfekete séró, a fizikuma leginkább a Dávid-szoborra hasonlítson, na nem ám Donatellojéra, hanem Michelangelojéra .Van az a nívó ami alá már nem megy az ember. Életkor nem igazán számít- tőlem azért egy 30-asssal legyen idősebb, sőt felőlem akár már szépkorúak közé is tartozhat. A legjobb ha féllábbal már a sírban van, sőt akár kettővel is lehet- nekem nyolc, csak ha a vagyonnyilatkozat megírására kerül a sor, akkor tudja az öreg, hogy mi a teendő. Legyen vallási fundamentalista, hogy a templomban együtt zenghessük a Mi Atyánkat. Persze oda is- ahogy mindenhova- kézen fogva járnánk-ezzel is szándékosan provokálva a társadalmat. Terjedjen a szóbeszéd, miszerint: Ez a két b*z* már megint egymás mancsát fogja. Szólítsanak minket persona non grataknak, hordajanak fokhagymaláncot, hintsék magukat tömjénnel- a sarki Margitka néni szerint ezek a tuti módszerek, és volt homárvírus, nincs homárvírus. A harmadik randin vigyen fel a London Eye-ra, ahol a tizenhármasszámú kabinban térdre hull, a latexnadrágjának farzsebéből kikapja a méregdrága gyémántgyűrűt, hozzácsap egy fabergé-tojást, s mégkérdi: Mucika, hozzám jössz? A holtomiglan-holtodiglan kimondása után a kabinban hatalmas ováció, tapsvihar, s azt kezdik el kántálni nekünk azok a brit bugrisok (természetesen angolul), hogy: Hát akkor mégis létezik az igaz szerelem! Erre én: igaz szerelem nem, de az aranytojást tojó tyúk igen. Ha az utóbbit megtalálod, úgyis az elsőről fogsz ódákat zengeni, nemde?


Remélem itt vagy Szerelmem! :(

2022. máj. 20. 19:34
 5/12 anonim válasza:

4 -es válaszoló, ugye Te egy cseppet sem vagy elkeseredett ?

Vagy csak én érzem úgy ?

2022. máj. 20. 19:40
 6/12 anonim válasza:
Igen, sosem volt még társam 40 évesen.
2022. máj. 22. 20:06
 7/12 anonim válasza:
Szerintem létezik ilyen.
2022. máj. 22. 20:25
 8/12 anonim válasza:
Bocs, de én lányt szeretek ölelgetni. Férfiről, fiúról szó sem lehet!!!
2022. aug. 30. 15:18
 9/12 anonim válasza:
Kár, hogy nem vagy lány. :D
2022. aug. 30. 21:38
 10/12 anonim válasza:

Pozitív. T-800-101-es modell kiborg vagyok.

Van Pinokkió is.

2022. aug. 31. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!