Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bevalljam a haverom édesanyján...

Bevalljam a haverom édesanyjának, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Haverommal 12 éve barátságban vagyok. Édesanyjával is mindig jóban voltam, a héten szakított a párjával. A lényeg, hogy tegnap megkérdezte nincs e kedvem eljönni vele strandra, és igent mondtam. Dumálgattunk főleg a pasit mondta le stb. Mikor mentünk hazafele random bemondta, hogy nagyon kedvel engem, és hogy velem milyen gyorsan elment az idő és nem hisztizek mindenen mint a párja, és a huszonéves lenne már a barátnőm lenne, ilyenkor visszamondtam higy én is nagyon kedvelem, majd megsimítottam a karját, de nem mertem tovább menni mert ezt még nem tartom egyenes útnak. Eddig jutottunk.
2022. máj. 20. 15:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
Inkább felejtsd el az egészet.
2022. máj. 20. 15:19
 2/19 anonim válasza:
Ne. A haverságnak annyi lenne, a nő meg valószínűleg csak ki van bukva, és tudatosan vagy tudat alatt tetszik neki, hogy egy sokkal fiatalabb pasinak láthatóan bejön.
2022. máj. 20. 15:32
 3/19 anonim válasza:
Én bizony ráhajtanék!
2022. máj. 20. 16:05
 4/19 anonim válasza:
Ha a cél az, hogy a havaroddal vége legyen a barátság akkor, akkor nyugodtan mondd el az anyjának.
2022. máj. 20. 16:10
 5/19 anonim válasza:
MILF álmodozás? :D
2022. máj. 20. 16:46
 6/19 anonim válasza:
Hány èvesek vagytok?
2022. máj. 20. 17:01
 7/19 anonim válasza:
Én a hármassal értek egyet annál is inkább mivel azt én írtam oda. Teljesen egyértelmű hogy anyuka akar tőled valamit Ha más nem akkor hogy kipróbálja a nőiességét kapjon rá valami visszaigazolást. Mindenképpen beszélnék erről A haverommal, nem azt, hogy az édesanyja hogy viszonyul hozzám, hanem hogy az édesanyja nagyon tetszik nekem és őt mennyire érintené, ha érdeklődnél iránta. A többit ettől tenném függővé, meg persze attól, hogy mennyire fontos ez a barátság. Világ életemben rajongtam az érettebb nőkért és bizony lehet hogy egy rövid kaland is megérné, ha rámenne a barátság.
2022. máj. 20. 17:07
 8/19 anonim válasza:
Ne, mert kihív egy kick-box-meccsre, és nem bizti, hogy jó vége lesz.
2022. máj. 20. 17:28
 9/19 anonim válasza:
Valld be neki, hogy bejön neked.
2022. máj. 20. 18:22
 10/19 anonim válasza:
Ha nem kamu akkor a haver úgy meg fog sértődni, hogy többet szóba sem áll veled.
2022. máj. 20. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!