Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még átlagos külsejű...

Vannak még átlagos külsejű nők, akik férfit keresnek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Több kérdésnél/hozzászólásnál láttam már, de sosem értettem: mi számít "átlagos külsejűnek"?

Mármint, honnan tudom magamról, hogy az vagyok-e? :D Komolyan fogalmam sincsen.

2022. máj. 22. 11:42
 2/25 A kérdező kommentje:
Szerintem minden emberbe szorult annyi értelem, hogy meg tudja mondani nagyjából hova tartozik. Te is képes vagy erre, csak inkább kötekedsz, mert valamiért neked ez okoz örömet.
2022. máj. 22. 11:50
 3/25 anonim válasza:

Tényleg nem kötekedni akartam, mindenki használja ezeket a kifejezéseket "csúnya", "átlagos", "10 pontos", stb., nekem meg fogalmam sincs, hogy mi alapján vannak ezek a kategóriák.


Mondjuk átlagos az, aki nem nagyon vékony, de nem is elhízott?

Az arc, ha nem teljesen "babaszépség", de nem is torz, akkor átlagos...?


Én nem kötekedtem, de ha te annak érzed, akkor sajnálom. Nem lehet, hogy azért, mert te sem tudnál erre definíciót adni? Ha lehetne, akkor nem éreznéd kötekedésnek, hanem elmagyaráznád nekem, mire gondoltál.

2022. máj. 22. 11:53
 4/25 A kérdező kommentje:
Na látod, már körül is írtad. Megy ez neked.
2022. máj. 22. 11:57
 5/25 anonim válasza:

Meg is állapítottam, hogy tök mindegy, mire gondoltál, mert veled biztosan nem szeretnék ismerkedni. :) Ha egy sima beszélgetés-indításra így reagálsz, akkor nem lehetsz valami kellemes ember.

Pedig engem csak az érdekelt volna, te hogyan látod ezeket a dolgokat.

2022. máj. 22. 11:59
 6/25 anonim válasza:

Soha ne mondj olyat egy nőnek, hogy átlagos külsejű, még ha az is.

A nők azt szeretnék, ha az adott személynek ők lennének az egyedüliek.

2022. máj. 22. 12:01
 7/25 A kérdező kommentje:
Na elég is volt belőletek. Nem csoda, hogy itt siránkoztok naphosszat.
2022. máj. 22. 12:09
 8/25 anonim válasza:
Kérdező mit vársz tőlük 1betüs állatok N
2022. máj. 22. 12:29
 9/25 anonim válasza:
2022. máj. 22. 12:29
 10/25 anonim válasza:
#1-es, szerintem be tudod sorolni magad azért egy kategóriába, elvileg kell lennie benned annyi önkritikának, értelemnek, hogy ezt meg tudd határozni. Ha nincs, akkor valószínűleg van valami fogyatékosságod.
2022. máj. 22. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!