Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sátánista (vagy okkultizmussal...

Sátánista (vagy okkultizmussal foglalkozó) nők! Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
25/F (szintén SS)

2022. máj. 27. 03:26
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hanyadik bugyorban vagy?
2022. máj. 27. 06:30
 2/24 anonim válasza:
Nem
2022. máj. 27. 10:07
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok releváns választ adni akkor kérlek ne irkáljatok.
2022. máj. 27. 10:11
 4/24 anonim válasza:

✅ Sátánistaként neked a "JÓ" ellenkezőjét kellene csinálnod (értsd:rosszat)

✅ TEHÁT NEKED FÉRFIT KELLENE KERESNED...

2022. máj. 27. 10:46
 5/24 anonim válasza:
Ha szépen megkérsz, leveszem a szűz Máriás képet a falról és editorom a keresztet.
2022. máj. 27. 10:48
 6/24 A kérdező kommentje:

#4


A sátánizmus nem rossz. Ne keverd a levey-féle önvagdosós ateista hülyegyerekekkel.


Aki pedig semmit nem tud a Spirituális Sátánizmusról (SS) az lehetőleg ne is írjon. Mert láthatóan nem remekel senki ennek ismerésében.


Nem szoktam én sem hozzászólni olyan kérdéshez amihez nem értek semennyire se.

2022. máj. 27. 10:56
 7/24 anonim válasza:
Szia én igaz nagyon kezdő vagyok de mindig is érdekelt az okkultizmus jelenleg még könyveket rágok át a témával kapcsolatban ha gondolod írj nyugodtan de tapasztalt nem vagyok:) 21/L
2022. máj. 27. 14:30
 8/24 anonim válasza:

Szia!

Én fiú vagyok, de a következőt szeretném megírni:

Ne legyél Sátánista.

Isten szeret!

Isten jót akart neked. Annyira szeretett, hogy az Ő egyszülött fiát, Jézust elküldte e világra, hogy mi emberek éljünk Őáltala, többek között érted is. Az Isten szeret, mindig csakis jót akar neked.

Jézus pedig meghalt érted is többek között. Ő annyira szeretett minket, hogy az életét adta értünk, hogy mi éljünk Őáltala. Jézus feltámadt és felment a mennybe. Ő legyőzte a halált és örökké él. És aki hosz Őbenne, az is örökké él, még ha meghal is. Mert a teste ugyan meghal annak, aki meghal fizikálisan. De a szelleme örökké él és a test ezen halála is csak ideig-óráig való, ugyanis a testünk is feltámad, ha hiszünk Jézus Krisztusban, akkor mikor a halottak feltámadnak a földből.

A Sátán az Isten ellensége.

Ő rosszat akar neked. Kihasznál. A saját maga céljára használ fel és tönkretesz. Elválaszt az igazságtól, és Istentől. Ha látszólag úgy tűnne, hogy valamiért érdemes elfogadni azt, amit kínál, vagy hogy jót tesz, az csak egy látszat. Egy hazugság. A Sátánnak különben is ez az egy eszköze van, amivel az embereket át tudja ejteni és rá tudja bírni hogy azt tegyék , amit ő akar. A hazugság. Ugyanis Jézus már a halála utáni feltámadásával legyőzte őt és megnyitotta az utat számunkra az örök élet és az üdvösség felé. Hogy Isten szeretetére tudjunk figyelni, és megigazít kegyelemből, az Őbenne való hit által.

Az utolsó ítéletkor kiki fel fog támadni, hogy bemenjen az életre, vagy a halálra aszerint, amit ezen a földön cselekedett. Aki hisz Jézusban az életre megy be. Aki nem, az pedig elkárhozik.

Hagyd a Sátánt és az Istenhez fordulj! Őbenne bízz! Ő az, aki valóban meghallgat téded, úgy hogy tényleg neked akar jót és mindig is a te javadat akarja, ugyanis ő szeret.

2022. máj. 30. 23:22
 9/24 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

Ahelyett, hogy "Isten jót akart neked." valószínűleg azt akartam írni, hogy "Isten jót akar neked." Bár mindkettő igaz. Valamint egy elírás: hosz=hisz.

2022. máj. 30. 23:25
 10/24 anonim válasza:
Én nagyon szeretem az istent. Tőle kapom a boldogságot minden nap.
2022. máj. 30. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!