Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan ezoterikus vagy...

Létezik olyan ezoterikus vagy mágiával foglalkozó weboldal vagy csoport, ami a spiritualizmus sötétebb, gonoszabb oldalával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Csak olyanokat találok, amik a fénnyel és az angyalokkal, a jósággal foglalkoznak. Angyalmenedék meg az ehhez kapcsolódó fehér mágiás, wikkás, ezoterikus weboldalak vagy facebook csoportok. Engem a spiritualizmus árnyékos oldala érdekel, ami voltaképpen gonosz és sötét erőkkel foglakozik. Egyáltalán léteznek ilyen weboldalak?

2020. jún. 14. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Könyvek írodtak a sötèt oldalhoz. Egyet mondhatok. Warhammer hòrusz felemelkedèse . 2100 ba jàtszodik ahol az emberisèg az univerzumot foglalja el ès csatákat vivnak ez elèg durva sötèt. Sàtánizmust inkàbb szekták erősitik nem a weboldalak. Pèldául. Miniszter vagy . Parancsolja neked nèhány ember öld meg ezt a valakit vagy egy tömeget okozat :: akkor bizony sötèt buta emberrel talàlkoztàl. Ha magàban olyan cselekedeteket teszel ami eleve ember ellenes akkor sötèt. A tudatlansàg elmehiàny okozza olykor a gonosszàgokat.
2020. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig saját tapasztaltaim szerint a tudatlanságban szenvedők a fény oldalán állnak.
2020. jún. 14. 16:22
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem érdekel senki véleménye, nem ezért tettem fel a kérdést, hogy vitatkozzak, szimplán csak szeretnék ezzel foglalkozó weboldalakat olvasni és nem foglalkozom azzal, hogy mások mit gondolnak erről, mert elég ha én tudom, hogy nekem mi az , ami szimpatikus. Nem akarok vitát nyitni a témával kapcs, mert határozottan feleslegesnek tartom. Aki nem tud a kérdésre válaszolni, az feleslegesen jön ide okoskodni a sötét oldalról, mert nem fog érdekelni a véleménye.
2020. jún. 14. 16:25
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
A spirutuálizmus önismeret, út a tökéletesség felé. Nincs olyan hogy spirituálista rossz. Vagy spirituális, vagy rossz.
2020. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Hoppà töröltèk is a tràgàr átkaidat !
2020. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!


Igen, léteznek ilyen weboldalak és csoportok, amik és akik a Pokol földi megvalósításán dolgoznak.

2020. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom nagyon alacsony a színvonal eme témával kapcs.
2020. jún. 14. 18:08
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Balbalnala. Bèla bali vagy ! Te vagy nagyon a feneked alatt. Mondom. Opniban a helyed. Nem emberi.vagy csak egy robot . Pszhiiàtrián ki kezelnek tèged ott ebből a butaságbol.
2020. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az legyen az én dolgom, foglalkozz a magad dolgával.
2020. jún. 14. 18:29
 10/19 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon megijedtem tőled, nem látod, hogy remegek? :D Kezdesz szórakoztatni :D Folytasd kérlek, hadd nevessek még. :D
2020. jún. 14. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!