Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehetne leginkább Budapest...

Hol lehetne leginkább Budapesten csinos, igényes 25-37 év körüli néger hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok rájuk, szívesen ismerkednék velük. A kulturával a habitusukkal, akár csak közös programokhoz, barátság céljából, vagy komolyabb kapcsolatra is.


Vagy olyna érzésem van hogy az itt élő közösségük zárt... már lassan azon gondolkozom hogy ha látok néha egyet az utcán leszólítom.


Társkeresőkön nemigen látom őket, vagy hogy kimondottan lehetne szűrni etnikumra.



2022. máj. 30. 20:49
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
ne legyél rasszista lakatosek mér nem jók more?
2022. máj. 30. 22:06
 12/25 A kérdező kommentje:

Most találtam:

[link]


Sajna persze ezek nagy része kitartót keres... És azért az nem az őszinteségen, és kölcsönösségen alapuló kapcsolat mint amit én szeretnék...


Illetve néhol nehéz eldönteni ki az egzotikus ki a roma :)

2022. máj. 31. 00:22
 13/25 A kérdező kommentje:

#11: Sejtettem hogy megkapom.. ha a hazai egzotikum nem jó nekem :)

Pedig most nagyon dívik a "vegyél hazait" :D :D :D

2022. máj. 31. 00:26
 14/25 anonim válasza:

Egyetemek kornyeken biztos talalsz, csak ne hivd oket negernek mert nem szeretik :D

A neger holgy eleg furan hangzik angolul hogy nigger lady xD

2022. máj. 31. 03:05
 15/25 anonim válasza:

+1 az egyetemekre. Ösztöndíjasok járnak oda.


Illetve irodák környékére érdemes lehet elnézni munkaebédelni sok nemzetközi cég foglalkoztat külföldieket. Persze sajnos eléggé széétszórva vannak nálunk a bankközpontok és egyebek...

2022. máj. 31. 07:02
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek jó ötletek... Ott legalább igényes, normális gondolkodásúak vannak.


Mondjuk magyarul magyar lányokkal szoktam csak úgy sopntán beszélgetésbe elegyedni. EZ no para...


De egy magyarul nem beszélővel beszélgetést kezdeményezni, ezért egy fokkal nagyobb bátorság kell nekem, mert azért az angolom nem anyanyelvi szintű.. :D :D :D

2022. máj. 31. 16:11
 17/25 anonim válasza:
Én életemben csak egyszer láttam helyes néger lányt, pedig már megfordultam egy pár országban. Alapból rondák arcra és alakra is nem értem mi olyan vonzó bennük.
2022. máj. 31. 16:53
 18/25 anonim válasza:
Tènyleg szörnyen csúnyák, de úgy látszik van akinek tetszenek.
2022. máj. 31. 17:01
 19/25 anonim válasza:
Nagyon ijesztő mikor valaki egy bizonyos rassz miatt keres barátnőt.
2022. máj. 31. 17:02
 20/25 anonim válasza:

Kezdetnek mielőtt csajoznál,talán nem kellene le négerezned mondjuk őket.

Afroamerikai vagy fekete, idióta kis puncivadász.

2022. jún. 8. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!