Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan szoktak az emberek...

Hogyan szoktak az emberek online ismerkedni? Ráírnak random idegenekre és működik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 21:10
 1/7 anonim válasza:

Attól függ hol.


Nekem itt levelezéssel indult, amikor a válaszomra, kérdésemre írt 1-1 csaj, vagy én írtam rá.

Chaten szintén ráírtam random (ritkán ők rám) és alakultak dolgok.

Játékokban volt klántárs aki játékban ismerte meg a párját.

2022. jún. 4. 21:13
 2/7 anonim válasza:
Társkeresőn. Ott ráírsz arra, aki neked szimpi, és azt tartalmazza az adatlapja, hogy olyat keres, mint te.
2022. jún. 4. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Tinder-t már próbáltam, de még sosem volt match-em. Facebook dating-en volt 2 match, de amikor beszélni szerettem volna a lányokkal, egy idő után nem válaszoltak, pedig csak azt kérdeztem, hogy mit tanulnak meg ilyen általános dolgokat, hogy megismerjem őket kicsit.
2022. jún. 4. 21:25
 4/7 anonim válasza:
Ja, hát nem is ezekre gondoltam, hanem normális társkeresőkre :) Egy ideje nem vagyok fenn semmi ilyesmin, úgyhogy nem tudom, most milyen a választék, de pár éve randivonalat meg párom.hu-t használtam, sikerrel.
2022. jún. 4. 21:28
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ezeken az oldalakon vannak 18-22 körüli lányok is?
2022. jún. 4. 21:30
 6/7 anonim válasza:
Nem. Tematikus csoportban feltűnt, hogy jó kommentjei vannak, aztán kommenteltünk egymás kommentjei alá, majd átmentünk privátba. Szerintem ez annyira természetes és magától értetődő. Sosem okozott problémát az ismerkedés és tök nem értem az ilyen izzadságszagú tanácsokat, amiket itt olvasok.
2022. jún. 4. 21:34
 7/7 anonim válasza:
#5 fogalmam sincs, nő vagyok, sosem kerestem lányt :)
2022. jún. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!