Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves keresztény, és nem...

Kedves keresztény, és nem vallásos, 20-35 éves nők! Szeretnétek megszegni a "ne paráználkodj" parancsolatot velem? :) Jó lelkű, viszonylagos szegénységben élő pasi vagyok, kész főnyeremény. :)

Figyelt kérdés

"Nem vagyok anyagias nő" jeligére írhattok. :) Szeretném megdönteni a levélminimum rekordot -a "kevesebb gyakran több" alapon-, valamint komoly szándékkal találni párt magamnak.


A kérdés tehát komoly.



2022. jún. 10. 16:30
 1/9 anonim válasza:

Hmm. Nem rossz, nem rossz. :))

És mondd csak, hogyan tudod azt a jó lelkedet a paráználkodással összhangba hozni?

Egy nem anyagias nő, aki sajnos már régen nem 35 (pláne nem 20) és akivel a 9. parancsolatot is bebuknád. :DD


A kérdésem tehát komolytalan (És én is az vagyok, sajnos, javíthatatlanul.)

2022. jún. 10. 16:56
 2/9 anonim válasza:

#1:

Nekem nem barátom a férjed! 😛

2022. jún. 10. 17:04
 3/9 anonim válasza:
Nem. Szégyeld magad.
2022. jún. 11. 01:55
 4/9 anonim válasza:
Nem szeretnék megszegni, nem azért keresztény köztünk senki, de ha nem vagy keresztény, akkor is van józan eszed hogy nem paràználkodsz.
2022. jún. 11. 09:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat. :) Józan eszem van és paráználkodom. :) A kedves elsőnek: jólelkűen paráználkodó vagyok. :P
2022. jún. 11. 12:44
 6/9 anonim válasza:
A jó ész az megkérdőjelezhető. Bár mindig a hülye hiszi hogy ő a helikopter, te szatír.
2022. jún. 13. 19:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se szatír, se keresztény, okoska. ;-)
2022. jún. 15. 13:26
 8/9 anonim válasza:
Igen, a nem keresztény az nem meglepő. A szatír pedig igencsak vitatható...
2022. jún. 16. 03:24
 9/9 anonim válasza:
miből gondolod, hogy ez a bájgúnár kellemetlenkedés akárkinek is bejön? :/
2022. jún. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!