Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az elittars.hu jó társkereső...

Az elittars.hu jó társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam kamu e-maillel mert kíváncsi voltam a felhozatalra. De nem enged körülnézni amíg nem erősítem meg az e-mail címet. Aki regisztrálva van tudna segíteni nekem?

2022. jún. 19. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Pénzlehúzás
2022. jún. 19. 16:16
 2/24 A kérdező kommentje:
Fizetős?
2022. jún. 19. 16:19
 3/24 anonim válasza:

3 napja használom.Nekem egyáltalán nem tetszik,már megbántam hogy kidobtam rá 9 ezer ft-ot. Se a pasik nem szimpik rajta, sem az hogy csak azokat dobja ki neked aki az elittárs szerint hozzád való. Jó lenne ha eldönthetném kit nézek meg és kit nem. Emellett a korhatár és távolság beállítása után sem úgy hozza be az embereket ahogy szeretném.

De ez csak az én véleményem, lehet másnak bevált :)

2022. jún. 19. 16:21
 4/24 anonim válasza:
Hallottam már olyat hogy valaki befizetett aztán nem tudott megszabadulni tőle, ugyanis folyamatosan vonták utána a havi díjat, akkor is amikor nem akarta. Így én biztosan nem fizetnék be egy forintot sem. A gond az hogy befizetés nélkül az ingyenes verzióban semmire sem használható.
2022. jún. 19. 16:34
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, inkább keresek másikat. Nincs fölös pénzem most társkeresőre :D
2022. jún. 19. 16:59
 6/24 anonim válasza:
Nem jó. Hiába ígér diplomásokat, egyáltalán nem csak azok vannak. Évek óta nem jött össze semmi. Most akarok kilépni, mert fölöslegesen fizetem.
2022. jún. 19. 18:13
 7/24 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok diplomás, engem nem is érdekel, kinek milyen a végzettsége, de eléggé meglep, amiket írtok. Nem is próbálkozom vele. Mondjuk az felháborító, hogy fizetni kell, és nem lehet lemondani.
2022. jún. 19. 18:18
 8/24 anonim válasza:
Természetesen le lehet mondani, nem fogják még a nyugdíjadból is vonni, csak a 3 hónapos pénzlevonási dátum előtt a feltételekben meghatározott idővel. Attól elittárs, hogy értelmiséginek hirdeti magát.
2022. jún. 19. 18:21
 9/24 anonim válasza:
Ott nem vagyok fenn, de a társkeresős tapasztalataimból kiindulva ez is ugyanolyan szr lehet, mint az összes többi. Mindegyik csak a pénzedet akarja, és annyit elárulhatok, hogy ha az életben valamilyen okból nem megy a pártalálás, akkor a társkeresőkön még kevésbé fog menni.
2022. jún. 19. 18:33
 10/24 anonim válasza:

Nekem is ajánlgatnak a környezetemben netes társkeresőket, köztük ezt is. Mert elit=fizetős=színvonalas. És ott tutira párra találok.

De ahogy olvasom, ez se lehet sokkal különb a többinél.

Nyilván vannak, akiknek ez a lehetőség bejött. De egy csomó negatív tapasztalatot meséltek már nekem ismerősök, meg olvastam is. Úgy általánosságban. Nem kérek belőlük.

Úgyhogy marad a "való élet". Alakul, ahogy alakul.

2022. jún. 19. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!