Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt lehet normális nőkkel...

Itt lehet normális nőkkel ismerkedni, a társkeresők nagyon válogatósak és abban kitartóak, neten el van lehetenítve az ismerkedés, mert csak chat létezik, a környéken meg nem ismerek olyat aki szabad és be is jönne, az ismerettségi körömben úgyszint?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 22:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
Online, offline is csak a saját szinteden találhatsz magadnak bárkit. Itt se fog leállni veled senki, ha nem ütöd meg az ő szintjét külsőre.
2022. jún. 7. 22:55
 2/17 A kérdező kommentje:

De sok probléma van még a netesekkel, de már a hátam mögött hagytam már.


Vajon Itt lehet olyannal ismerkedni, akivel közösen meg lehet osztani a kis életünket?


30 körüli korosztályban keresgélek és Budapest környékén.

2022. jún. 7. 22:56
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez vica-versa!
2022. jún. 7. 22:57
 4/17 anonim válasza:

"De sok probléma van még a netesekkel, de már a hátam mögött hagytam már."


És gyakorikerdesek.hu-t minek hívod, ha nem "netesnek"?

2022. jún. 7. 22:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Térjünk már a lényegre, mit trollkodtok itt meg kiforgatjátok a másik szavát...akinek valami nem inge ne vegye magára.
2022. jún. 7. 23:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Tehát csak a kérdésre, vagy a lényeegre, nem fogok itt órákon keresztül vitatkozni senkivel. Köszönöm.
2022. jún. 7. 23:03
 7/17 anonim válasza:
A válasz, hogy igen, itt nagyon jól lehet ismerkedni, főleg, ha ilyen intelligens valaki kerül képbe, mint te. Későn írtad ezt a kérdést, de holnap reggelre lesz egy csomó leveled nőktől.
2022. jún. 7. 23:06
 8/17 A kérdező kommentje:
Figyu már nem fogok itt senkivel sem megosztani magamról semmit, ezért hiába írogatsz ilyeneket, nem érsz el vele semmit, ismerem a gyakorikerdesek-et eléggé.
2022. jún. 7. 23:07
 9/17 anonim válasza:
Nekem volt innen párkapcsolatom. Lehet ismerkedni normális nőkkel, de semmivel sem könnyebb, mint bárhol máshol. Itt ugyanolyan nehezen fogsz találni olyan személyt akivel megértitek egymást, mint máshol. Annyiban talán könnyebb, hogy eleinte anonim.
2022. jún. 7. 23:11
 10/17 anonim válasza:

#8: Pont ez az, hogy a nők is...

Régi motoros vagyok, de még évekkel ezelőtt se volt itt olyan férfi felhasználó, akinek megragadtak volna a belső értékei.

A mostani incelhaddal meg úgy vagyok, hogy remélem, az utcán se futunk össze, nem hogy ismerkedni.

Pedig itt valóban nincs előítélet a külső vagy a pénz alapján, itt a belső értékeit csillogtatja mindenki.

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de én innen senkit se szeretnék megismerni, teljesen feleslegesen időpocsékolás próbálkozni.

2022. jún. 7. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!