Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Történt már veletek ilyen?

Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

A nőkhöz és a férfiakhoz is szól a kérdés.


Megtetszett valaki és bepróbálkoztatok de elhajtottak valami miatt. Nem tetszett a külsőtök vagy pénzügyileg rosszabbul álltatok stb.


De később ő próbálkozott be mert "átváltoztál"?. Lefogytál,izmos lettél,több pénzed lett stb.


Velem már volt ilyen de én elhajtottam az illetőt.



2022. jún. 21. 07:50
 1/9 anonim válasza:
Nem. Olyan van, hogy egyszer vki próbálkozott, de a munkája számomra ijesztő volt, szóval úgy gondoltam nem tudnék olysvalakivel élni, akiért folyton aggódni kell. Nem mentem bele a kapcsolatba, holott szimpi volt a srác. Na a mai férjemmel belemennék, talàn már tudnék alkalmazkodni, és megerősítene a dolog más szempontból...
2022. jún. 21. 09:36
 2/9 anonim válasza:
Nem
2022. jún. 21. 13:49
 3/9 anonim válasza:
Ha tényleg megváltozott miért ne kaphatna egy esélyt?
2022. jún. 21. 22:54
 4/9 Senior Séf válasza:
Aktív zenész koromban volt ilyen. A csaj nem akart a rossz hírem miatt járni velem. Később, amikor kiszálltam az együttesből és visszavonultam a zenéléstől, rám hajtott. De akkor meg már foglalt voltam.
2022. jún. 22. 15:34
 5/9 anonim válasza:

Mégis hogyan tudna elküldeni az akivel éppen most ismerkedek, hogy rosszabbul állok pénzügyileg.


Ha te nem mondod el direkt, akkor meg sem kérdezi.

2022. jún. 23. 04:25
 6/9 anonim válasza:
De ez a pénzes rész már incel mentára vall.
2022. jún. 23. 04:25
 7/9 anonim válasza:
Helyesen tetted, hogy "elhajtottad".
2022. jún. 24. 11:47
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Már csak az miatt is mert akkor volt olyan aki jobb volt tőle mindenben. De a külső az csak egy dolog,vannak olyan nők akik kívülről vonzóak,de belülről rohadnak.

2022. jún. 24. 13:16
 9/9 anonim válasza:

Én ezzel úgy,vagyok egyszer nem kellettem így, akkor úgy sem.

Valószínűleg nem jött neki össze a másikkal.

Nincs ló jó a szamár is.

2022. júl. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!