Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem a lányoknál?

Van esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, viszonylag magas. Egyáltalán nem vagyok kigyúrva, viszont nem vagyok botkarú se. Kicsit sem vagyok kövér, elég vékony vagyok. Barna hajam van és borostám. Akik beszéltek a külsőmről, azt állították hogy kihúzva tartom magam, és elég határozott vagyok az esetek többségében, meg "introvertált" vagyok. Nem vagyok beszédes típus, inkább jobban szeretek hallgatni. A gond ott van hogy már egy jóideje csak fiúkkal találkozok a suli miatt, és a lányoknál egyenesen zavarba jövök. Egyáltalán nem tudok velük miről beszélni. Nagyon sok hobbim van, sportolok, zenélek is (zenehallgatás nélkül meg nem tudom mi lenne velem). Reál beállítottságú vagyok. Suliban négyes tanuló vagyok. Kocsmákba/ szórakozóhelyekre szeretek járni a barátaimmal, viszont táncolni nem szeretek. Általában az első három sör után valami feloldódik bennem, és hirtelen teljesen megváltozik a személyiségem, mindenkivel jóba leszek, sokkalta könnyebben barátkozok másokkal. Hirtelen ezek jutottak eszembe amik talán említésre méltóak.. Szerintetek? 18/F

2022. jún. 22. 21:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van.
2022. jún. 22. 22:09
 2/11 anonim válasza:

1es voltam.

Van.

De legyél boldog magaddal!

Légy elégedett azzal aki vagy, ha valami nem jó akkor változtass.


Nem olvastam végig, de szedj magadba egy kis önbizalmat :)

27f

2022. jún. 22. 22:10
 3/11 anonim válasza:

Van. Miért ne lenne?

Amit írtál az alapján egy teljesen normális fiúnak tűnsz,ami ma már nem sok van...

Simán lehet h valaki pont az ilyen fiúkat szereti, csak meg kell találni azokat a lányokat

2022. jún. 22. 22:22
 4/11 anonim válasza:

Kondizni azért elkezdhetsz lassan,nem előny ha vékonyabb vagy a csajoknál.

Csak egy tanács,a többi jó

2022. jún. 23. 00:26
 5/11 anonim válasza:
Te egy nagyon aranyos fiú lehetsz! Abszolút van esélyed. Ne add fel a reményt! Sok sikert.
2022. jún. 23. 00:32
 6/11 anonim válasza:
mutizol képet?
2022. jún. 23. 01:18
 7/11 anonim válasza:

Simán.

Nálam biztosan. :) (pedig én egy hetero fiú vagyok)

2022. jún. 23. 02:00
 8/11 anonim válasza:
nincc
2022. jún. 23. 16:34
 9/11 anonim válasza:
Tutira van esélyed efelől nincs kétségem.
2022. jún. 25. 10:41
 10/11 anonim válasza:
Haha 7-es megnevettettél:)
2022. jún. 25. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!