Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18F létemre mennyire tartjátok...

18F létemre mennyire tartjátok gázosnak, hogy még nem kerestem magamnak párt? Szerintetek 189 cm magassággal és 97 kg-al mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

Soha nem kerestem párkapcsolatot, mindig a tanulással foglalkoztam, és nem is van olyan sok barátom, már megszoktam az egyedüllétet. Főleg most így a helyzet miatt is..

Nyilván nem szeretnék sokáig várni, de úgy gondolom még van időm a párkapcsolat kialakítására bőven. Nem sikerülhet minden elsőre.



2020. máj. 14. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Van esélyed ugyanúgy, mint másnak
Kéne még fogynod ahhoz, hogy legyen csajod
Csakis a személyiségeden múlik
Csakis a külsődön múlik
A külső és a belső személyiségeden múlik
A felsoroláson kívül máson is múlhat (pl.: helyszín)
Semmi esélyed.
49 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Ha eddig nem kellettél senkinek, ezután sem fogsz kelleni..........
2020. máj. 14. 17:03
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nincs rajtad annyi felesleg az írásod alapján hogy ne találhatnál magadnak csajt.

Nem kell semmit erőltetni, jön majd az. :)

22n

2020. máj. 14. 17:04
 3/8 anonim válasza:
Ne kelts benne hű ábrándot
2020. máj. 14. 17:06
 4/8 anonim válasza:
Most jön a szokásos, hogy "csak 20 centis a farkam, az kevés?" Mindenesetre sok sikert! (Semmi akadály nem látszik ennyiből. Sőt, hét centissel se, bár az már határeset.)
2020. máj. 14. 18:48
 5/8 anonim válasza:
Csam 20? Minimim legyen 30, de inkább 35. 25 alatt meg nem is pénisz, csak egy hosszú clitoris. Nekem 38,5, de a csládban az átlag az 36 (szóval én a középfelső kategóriába tartozom). A legnagyobb, a bátyámé, neki 41.Illetve elnézésést, a kanos nagybácsié, neki 56,de őneki már magától nehezen áll fel (csak kézi rásegítéssel). Az ük-ük-ük nagyapámnak az apjának volt a legnyagyobb, Sr. Archibald Fick-nek. Neki ha jóltudom 81 volt (de már meghalt rég :c)
2020. jún. 1. 23:46
 6/8 anonim válasza:
Előző, melyik mértékegység szerint? :)
2020. jún. 2. 01:14
 7/8 A kérdező kommentje:
sztem mm
2020. jún. 2. 06:26
 8/8 anonim válasza:
Ugyanígy állok hozzá,ha lesz lesz,de én sem kerestem soha.Viszont barátaim azért vannak,de inkább kevés közeli.18/L
2020. jún. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!