Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ifjú hölgyek, volna kedvetek...

Ifjú hölgyek, volna kedvetek ismerkedni egy jóvágású, intelligens budapesti fiatalemberrel?

Figyelt kérdés

Magamról dióhéjban azt mondanám el, hogy nagyon érdeklődő és nyitott típusú ember vagyok, akinek elég nyugodt természete van. Az alapvető adatok: 28 éves, 188 cm magas vagyok és 75 kg, diplomával rendelkezem, szoktam járni úszni és táncolni, utóbbiban nagyon sokat fejlődtem és kifejezetten pozitív visszajelzéseket kapok már a szebbik nem képviselőitől. 😉

Szeretek túrázni, koncertekre, kulturális programokra járni és épületes dolgokról beszélgetni, az utóbbi időben a fogyasztói társadalomról és abban való szerepemről elmélkedem többet, de amúgy nagyon kíváncsi vagyok más emberek világnézetére, hisz ez csak szélesíti a látóköröm és számomra fontos a vitakultúra megléte, mert a párbeszéd mindig nagyon fontos. Emellett még a pszichológiai témájú könyveket is olvasom, a modern ember mentálhigiénés állapotának alapkövetelményének tartom az önismeretet és a tudatosságot, ebben próbálok minél magasabb szintre lépni saját magam és a környezetem életének jobbá tétele céljából. Azt hiszem nagy erősségem, hogy nagyfokú figyelemmel tudok más emberekre figyelni és a barátaim ezért bizalmasak is velem.



2022. jún. 28. 23:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pár dolgot leszámítva egyik hasonmásomnak tűnsz
2022. jún. 29. 00:21
 2/13 anonim válasza:
Túl fiatal vagy és túl magasak az elvárásaid.
2022. jún. 29. 00:38
 3/13 anonim válasza:
Tehát te vagy a megtestesült főnyeremény. Oké. Akkor miért itt kell keresgélned?...
2022. jún. 29. 21:04
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Nem csak itt keresgélek, de ez is lehet egy opció. Amúgy nem kamuztam, tényleg eredeti gondolataimat írtam le, nyilván vannak negatív tulajdonságaim is, mint mindenki másnak, de az emberek nem azt szokták hangsúlyozni az ismerkedés elején.

2022. jún. 29. 21:33
 5/13 anonim válasza:
De most, hogy az elején már túl vagyunk, hallhatnánk esetleg arról is valamit? :)
2022. jún. 30. 10:47
 6/13 anonim válasza:

Amiről nem beszélt:

* egzisztencia (munka, jogsi, autó, lakás vs mama-hotel)

* háztartásvezetési ismeretek (mama-hotel!)

* elvárások a leendő asszonnyal szemben (mama fiatalabb kiadásban?)

2022. jún. 30. 11:32
 7/13 anonim válasza:
Szerintem bölcsész. Eltaláltam? :)
2022. jún. 30. 11:47
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem talált, nem vagyok bölcsész. :) Szoftverfejlesztőként dolgozom egy budapesti multinál. Nem gondoltam, hogy az anyagi helyzetemről kellene írnom elsőként, itt a nyugati világban ma leginkább az érdeklődés indít el két embert egymás felé, a materiális dolgok menetközben tisztázódnak.

Egyedül élek albérletben, saját lakást tervezek majd venni, a háztartási ismereteimet nehéz objektíven megítélnem, nyilván lehetnék pedánsabb is, de szerintem feltalálom magam annyira, hogy komfortos legyen számomra a jelenlegi otthonom.

Az elvárások jó kérdés, sok minden szóba jöhet itt, de nem csak az a lényeg, hogy mit szeretnék, hanem az is, hogy én milyen karakterű nőknek lennék jó társnak. Itt azért már tisztul lassan a kép és nem, nem pótanyát keresek, én már egy felnőtt férfi életét élem annak minden előnyével és hátrányával együtt.

2022. jún. 30. 13:02
 9/13 anonim válasza:
Te most azt akarod itt magyarázni, hogy egy saját egzisztenciával rendelkező budapesti értelmiségi nem talál élőben minden ujjára 10 nőt csettintésre?
2022. jún. 30. 13:09
 10/13 anonim válasza:
Nem biztos, hogy olyan nőt akar, aki csettintésre beugrik az ágyába.
2022. jún. 30. 13:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!