Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ifjú hölgyek, volna kedvetek...

Ifjú hölgyek, volna kedvetek ismerkedni egy jóvágású, intelligens budapesti fiatalemberrel?

Figyelt kérdés

Magamról dióhéjban azt mondanám el, hogy nagyon érdeklődő és nyitott típusú ember vagyok, akinek elég nyugodt természete van. Az alapvető adatok: 28 éves, 188 cm magas vagyok és 75 kg, diplomával rendelkezem, szoktam járni úszni és táncolni, utóbbiban nagyon sokat fejlődtem és kifejezetten pozitív visszajelzéseket kapok már a szebbik nem képviselőitől. 😉

Szeretek túrázni, koncertekre, kulturális programokra járni és épületes dolgokról beszélgetni, az utóbbi időben a fogyasztói társadalomról és abban való szerepemről elmélkedem többet, de amúgy nagyon kíváncsi vagyok más emberek világnézetére, hisz ez csak szélesíti a látóköröm és számomra fontos a vitakultúra megléte, mert a párbeszéd mindig nagyon fontos. Emellett még a pszichológiai témájú könyveket is olvasom, a modern ember mentálhigiénés állapotának alapkövetelményének tartom az önismeretet és a tudatosságot, ebben próbálok minél magasabb szintre lépni saját magam és a környezetem életének jobbá tétele céljából. Azt hiszem nagy erősségem, hogy nagyfokú figyelemmel tudok más emberekre figyelni és a barátaim ezért bizalmasak is velem.



2022. jún. 28. 23:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

"táncolni ... kifejezetten pozitív visszajelzéseket kapok már a szebbik nem képviselőitől. 😉

Szeretek túrázni, koncertekre, kulturális programokra járni és épületes dolgokról beszélgetni ... nagyon kíváncsi vagyok más emberek világnézetére ... nagyfokú figyelemmel tudok más emberekre figyelni"


Nekik, meg akikkel ilyen helyekre jársz, miért nem jössz be? Vagy neked nem jönnek be ők? Miért nem?

2022. jún. 30. 13:15
 12/13 A kérdező kommentje:

#9


Nem akarok semmi ilyesmit megmagyarázni, én csak a saját helyzetemet ismerem részletesen, de ilyen leegyszerűsítő "10 nőt lehet kapni csettintésre" típusú kijelentéseknél árnyaltabb képet látok. Nagyon sok mindenen múlik az, hogy valaki talál magának párt és mennyire tudja meg is tartani a kapcsolatot.


#11

Vannak akiknek bejövök, vannak olyanok is, aki nekem jönnek be, de a két halmaz nem annyira metszi egymást. Igazából sok tényező van, ami nehezíti a dolgot, legfőképp az, hogy ezt a 24-25 éves korosztályt nem annyira találom sehol vagy akiket igen, azok jó eséllyel párkapcsolatban élnek. A táncos és a kulturális eseményeken is sok hölgy van, de a döntő többségük már harmincas, negyvenes, amivel semmi baj nincs, de nem ők a célcsoportom. Persze nem akarom felmenteni magam, mert én is talán túl válogatós vagyok, de fontos az, hogy az ember jól állítsa be a saját szűrőit, ha meg nagyon nem talál senkit, akkor finomhangolnia kell rajtuk.

2022. jún. 30. 14:39
 13/13 anonim válasza:

Esetleg írhatsz, ha gondolod. Bár az intelligenciádról meg a jóvágásúságodról majd magam győződöm meg. ;) Kicsit tárgyilagosra sikeredett a leírás, de a válaszokban volt valós töltet, szóval állok elébe pár levélváltásnak mindenképpen.

Amúgy szerinted eddig mi miatt nem sikerült párt találnod? (A választ küldd el légyszi privátban is...)

2022. jún. 30. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!