Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves nők/lányok! Van kedvete...

Kedves nők/lányok! Van kedvetek ismerkedni egy harmincas túlsúlyos (nem extrém kövér) férfivel?

Figyelt kérdés

Nincsenek sem külső terén, sem más területen nagy elvárásaim. Csak szeretnék szeretni és szeretve lenni, boldognak lenni egy szeretetteljes és őszinte kapcsolatban.

Nagyon elfogadó vagyok, nálam nincs kizáró ok, ami miatt ne írhatnál, mert ha szeretjük egymást, nem lehet akadály, együtt minden nehézséget leküzdhetünk.



2022. júl. 3. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok nő de nekem is van pocakom, ha van kedved elmehetnénk egy kismama fotózásra tuti jót röhögnénk a képeken
2022. júl. 5. 00:18
 2/2 metalgyerek1998 válasza:
1 Ezen most sírok, te egy állat vagy. XDDDDD Én se vagyok egy kisdarab mondjuk. xddd De ezen most akkor is jót röhögtem.XDDD
2022. júl. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!