Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-on éves fiatal vagyok...

20-on éves fiatal vagyok sajnos a sors odalent elég kis szerszámmal áldott meg 11cmhoszu 4/4.5 vastag Ha ismerkedem egy lányal és bejövünk egymásnak mondjam ezt el neki hogy nehogy csalódjon vagy ne?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 13:54
 1/8 anonim válasza:

Ne mondd el.

Amúgy hogy néz ki?

Ha szép nem baj ha kicsi.

2022. júl. 10. 14:10
 2/8 anonim válasza:
CSak kár hogy nem fog érezni semmit a csaj
2022. júl. 10. 18:10
 3/8 anonim válasza:
szüz vagy még?
2022. júl. 10. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen szűz..lesz ami lesz ha odakerül a sor elmondom neki előtte aztan ha ugyvan nem éri meglepetés
2022. júl. 10. 19:19
 5/8 anonim válasza:

Ne legyél hülye nem kell elmondani!

Amikor már ott tartotok valószínű már a párod akkor meg azt kell megenni amit eléd tesznek. Jól is meg lehet azt főzni.

2022. júl. 10. 22:21
 6/8 anonim válasza:
Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni! Ha jó pozícióban helyezkedtek akkor fogja érezni ha nincs úgy kitágulva már a hölgy hogy a csuklósbusz is megfordulna benne Y-ba. Tehát ha viszonylag szűk a hüvelyanatómiája akkor 11cm-es szerszámmal is lehet jót szeretkezni, ne keseredj el emiatt!
2022. júl. 10. 22:24
 7/8 anonim válasza:
Nem a hosszúság a lényeg, hanem a vastagság, azzal meg semmi baj nincs. Miért kéne ezt elmondani bármelyik csajnak is? Hagyjad már a hülyeséget.
2022. júl. 10. 23:09
 8/8 anonim válasza:

Nem kell szóvá tenni. Csinálni kell, magabiztosan.

Nekem is hasonló méteteim vannak. 3 nővel/lánnyal voltam eddig. 14 évvel idősebb nővel is együtt voltam 3 évig, ha magabiztos vagy az ágyban az a legvonzóbb egy nőnek!

Feláll rendesen? Nekem mondták már, hogy volt olyan, hogy a pasinak lagymatag volt a farka, az megrosszabb.

Ha mukodik es elfogadod magadat, akkor nyert ugyed lesz!

Illetve probalj nem hamar elmenni, csinalj rá gyakorlatokat, neten sok fent van.

23F

2022. aug. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!