Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem tudom mi van már! Egyszerű...

Nem tudom mi van már! Egyszerűen velem van a baj, vagy ennyire nem akarnak ismerkedni a társkeresőkön? 27/F

Figyelt kérdés

Nem lennék helyes? Van velem valami?

Ki tudná ezt megmondani?

Min változtassak?



#társkeresés #reménytelen,
2022. júl. 11. 19:36
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
A társkeresőn 99%-ban lelkisérült idióta luvnyák unatkoznak és az egész tevékenységük abban merül ki, hogy vagy nem válaszol, ha válaszol, egyből fogást talál, hogy belédkössön, vagy ha válaszol és nem kötekedik, nem érdeklődő, max tőmondatokban válaszol a kérdésedre. Felejtős.
2022. júl. 11. 19:56
 2/29 anonim válasza:
Nem,káosz,reménytelen. Bár most múltkor rám írt társkeresőn egy csaj hogy lepippantana este de elhajtottam 26F
2022. júl. 11. 20:18
 3/29 anonim válasza:

Huh, akkor sokadjára...


A képes társkeresőkön csak jóképű és/vagy látszólag tehetős férfiként lehet érvényesülni. Ha akad is valaki, akkor arra számíts amit az 1-es mondott. Hála a jó Istennek, hogy a legtöbb nő nem ilyen és van számukra egy ilyen hulladék gyűjtő hely, ahol várhatják a herceget fehér lovon.


Offline nem hogy normálisabb nőkkel tudsz ismerkedni, de még szebbekkel is (ha nem szállt még el az egó). Sőt! Akár hosszú, boldog kapcsolat is lehet belőle.

2022. júl. 11. 20:34
 4/29 anonim válasza:
Hol érdemes offline ismerkedni nőkkel?
2022. júl. 11. 20:36
 5/29 anonim válasza:

3-as vagyok. Ha van hobbid, akkor az alapján a legésszerűbb. Ha szeretsz biciklizni, akkor csatlakozz egy baráti társasághoz. Vagy ha szereted a művészetet, akkor menj el egy kiállításra és udvariasan szóba tudsz elenyedni nőkkel, felmérni a terepet. A lényeg, hogy erőt kell venned magadon és kimozdulni, beszélgetni másokkal.


Persze számít, hogy milyen hobbiról van szó, mert ha neked kedvenc szabadidőtöltésed a bauxitbányászat, akkor kicsi az esély, hogy nőkkel ismerkedj. Ez csak extrém példa volt, de gondolom a lényeg lejött.

2022. júl. 11. 20:48
 6/29 anonim válasza:

Én nem használtam ilyet, de amit ismerősöm mesélt, ez ma már mind csak az egy órás kalandokra megy ki. Én a személyes ismerkedést preferálom. Egyszer írt rám egy fiú Facebookon, az is elküldött az anyukámba, mert 3 zh között voltam és nem akartam aznap találkozni vele (ráadásul a lakásán), tök vadidegenként.


Most fogok új szakot kezdeni ősszel, én majd ott keresek hozzám hasonlót, abban több esély van.


27/N

2022. júl. 12. 01:22
 7/29 anonim válasza:
1-es válaszoló leírta a tutit!
2022. júl. 12. 12:25
 8/29 anonim válasza:
Én nekem akik nők vették a fáradtságot is visszaírtak (nem sok volt) azok minél rövidebben fogalmaztak és nem vitték tovább soha a beszélgetést mindig nekem kellett témát felhoznom amire 1 szavas válaszok voltak. Utána ha megunták hogy mindig írok vagy nem válaszoltak többet de még le is tilthattak mert a beszélgetés eltűnt. Bezzeg ezek után ha szidni merjük őket még mi férfiak vagyunk elhordva mindenfélének. Nem ok nélkül értettem egyet az 1. válaszolóval!
2022. júl. 12. 12:30
 9/29 anonim válasza:
Igen, az első válaszoló csillagos 5-öst érdemel. Annyit még hozzátennék, hogy ha regisztrál egy értelmes nő egy ilyen társkeresőre, akkor vagy gyorsan talál magának valakit vagy ráun a sok farok küldős majomra és belátja, hogy reménytelen az egész. Csak hogy tudd: azok a nők, akik továbbra is ott maradnék hónapokig, évekig... na ők teszik ki a nagyját és rájuk vonatkozik amit az 1-es írt. Kerüld el őket nagy ívben.
2022. júl. 30. 22:38
 10/29 anonim válasza:
Amit a 9-es ír az sem hülység. Csomó olyan nőtt láttam akik több év után is ott maradtak és nem hinném hogy egy idő óta azért nem látom őket mert bepasiztak hanem letörölték magukat. Az egyik ilyen nő ki is osztott hogy a többi nőnél is így kezdtem, mert ha igen akkor megérti hogy nekem miért nem válaszolnak. Mégis hogy a búbánatban kellett volna kezdenem? Szia sugardaddy vagyok tele lóvéval, van egy jó járgányom és saját medencés házam? Na az ilyenek azok akikre a 9-es gondolt!
2022. júl. 31. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!