Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Szoktatok ráírni...

Lányok! Szoktatok ráírni random nektek tetsző srácokra Facebook-on?

Figyelt kérdés

Srácok folyamat írogatnak Facebook Messengeren a lányokra ismerkedés céljából, főleg ha jó csaj az illető. Mi a helyzet fordított esetben?


Nem totál ismeretlen emberekre gondolok, hanem mondjuk legalább 1x találkoztatok már személyesen azzal, akire írtok.



2022. júl. 13. 22:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Petőfisanya pont annyi éves vagyok ahány éve születtem 😁😁
2022. júl. 14. 14:22
 12/23 anonim válasza:
Mert ti nem vagytok élő hús vér csajok? :D
2022. júl. 14. 16:35
 13/23 anonim válasza:
Én húsos fagyi vagyok.
2022. júl. 14. 16:40
 14/23 anonim válasza:
Nem
2022. júl. 14. 18:45
 15/23 anonim válasza:

Az ilyen fajta "ismerkedés" a legirritálóbb.


Vegyünk egy fontos nézetet előre, hogy megértsék:


A való életben szavak nélkül is látják a felek, ki az aki érdeklődést mutatnak fel, azaz "van esélye" a bepróbálkozásra, szabad az út.


Ez nincsen meg online-n.


Azaz vakon torpedódik a bepróbálkozó.

Ez rosszabb, mintha az utcán megfordulnék és joker fejjel a képembe hajolva kérdezné egy idegen "akarsz ismerkedni"? "😂


Míg az előző pl-nál van szemezéstől kezdve sok más nonverbális jel és ha szóba eredtek tök jó.


Azt tegyük hozzá, hogy a fb-on irogató huszárok 99%-ban már kinézetre OFF.


Értelmes ember nem így keres párt se barátságot.


2-3kérdésből pedig tudom, hogy semmi közös nincs bennünk.


A valóságban is nagyon megválogatom társaságomat.


Az meg más, hogy pl megismerek valakit személyesen és utána keressük egymást online-n.


Az említett random irogatók miatt vagyok full privát minden online felületen, sok volt a kéretlen levél.

Pedig csak 2-3képem van kint az is csak arcról...


Az ilyenek miatt kell elzárkóznia a nőnek...


30N

2022. júl. 16. 09:24
 16/23 anonim válasza:

Ui. : kép alapján "jó csaj"?

Nem ismered, személyiségét egyáltalán nem.


Szóval ráfirkálsz, mert szerinted szép.


Szerinted ez normális?

2022. júl. 16. 09:27
 17/23 anonim válasza:

😂 Rám írnak külsőn alapuló fellángolásuk miatt, aztán 2 perc után már untatnak és még a kisebbségi komplexusuk is feltör, mert alig ért bármihez.


Hagyjuk!

2022. júl. 16. 09:29
 18/23 anonim válasza:
Na, kedves kérdező, ezért nem kell kezdeményezni, úgyis ez lesz a vége. Nem jó ez sehogy se, sem neten, sem szórakozóhelyen, sem munkahelyen, sem utcán, sem könyvtárban, sem boltban, sehol sem. Aztán jön a női panaszáradat, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak/mernek kezdeményezni" stb. Amúgy egy ideig mindenki ismeretlen, még ismerősi körben is, ha új emberről van szó, és persze a nők is elsődlegesen külső alapján döntik el, hogy kivel állnak szóba. Amikor a nők áradoznak, hogy "X. Y. milyen jó pasi", mert látták a híres zenész vagy színész pár képét, klipjét, filmjét, akkor aztán marhára ismerik az illető személyiségét, nyilván nagyon tudják, hogy a csávó esetleg alkoholista-e vagy veri-e az asszonyt, szóval hagyjuk már ezt a "személyiség" dumát. Ha mindenki csak akkor ismerkedhetne valakivel, ha ismeri a másik ember személyiségét, akkor kb. kihalna az emberiség, mert gyakran még a saját rokonaink személyiségét sem feltétlenül ismerjük. Másrészt meg olyan is simán lehetséges, hogy a nők is megnéznek számukra ismeretlen faszikat, csak mert külsőre bejön nekik az illető, és arra gondolnak, hogy szívesen ... vele (vagy flörtölnek egy vadidegennel, vagy mondjuk szórakozóhelyről felmennek vele szobára), holott nem is ismerik őt, de azért szépen meg kell magyarázni, hogy ha csak a nő külsejét látod, és a külseje alapján kezdeményezel nála, akkor kvázi szar alak vagy.
2022. aug. 5. 12:26
 19/23 anonim válasza:

18, van benne valami…

Én régebbi ismerőst gondoltam, hogy bejövök neki, mélyen a szemembe nézve, mosolyogva beszélt (ő kezdeményezte), célzott a találkozásra is, de teljesen megtévesztő volt, mert azóta kerül…

Persze, nem egy olyan történetet hallottam, ahol a nő eleinte ki nem állhatta a férfit (anyám válás utáni pasija is ilyen volt), de aztán mégis összejöttek. Ehhez nyomulni kell és a legtöbb nő tagadja, hogy bejöhet.

2022. szept. 17. 07:30
 20/23 anonim válasza:
#19: Valószínűleg csak unaloműzőnek vagy egótuningnak voltál jó a másik számára, sajnos sok nő csinálja ezt. Hülyítenek, aztán amikor kezdeményezel, lepattintanak, vagy azt hazudják, hogy ők ezt nem is úgy gondolták. Meg persze az is benne lehet a pakliban, hogy beszarnak a lehetséges következményektől, beszarnak attól, hogy nekik bármiért is felelősséget kelljen vállalniuk, és inkább gyáván lelépnek (vagy ami még rosszabb, úgy alakítják a dolgokat, hogy bűntudatot próbálnak benned kelteni, és megpróbálják veled elhitetni, hogy te csináltál rosszul valamit, vagy hogy te értetted félre az egészet).
2022. szept. 17. 18:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!