Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen csajokkal ismerkednék ?

Ilyen csajokkal ismerkednék ?

Figyelt kérdés

Olyan csajt szeretnek megismerni akit sose vettek komolyan...akit csúfoltak a kinézete miatt és bántottak eddigi élete során. Egy olyan embert aki meg bizakodik a kapcsolatok terén. En is ilyen ember vagyok. Talán ha egymásra találnánk boldogok lehetnénk örökre. Hűséges, megbízható típus vagyok. Ahhoz kétség sem férhet, hogyha összejövünk akkor te leszel a mindenem.

Batran írhat bárki. 34 éves vagyok de az idősebbek is írhatnak. En bárkivel szoba állok. Akármilyen problémásnak is érzed magad én szívesen megismernélek. Ne erezd magad elvesztenek, a személyiséged a fontos es semmi más.

Annyit meg le írnék, hogy nem vagyok munkakerülő. Pénzem és lakásom is van.



2022. júl. 17. 06:02
 1/3 anonim válasza:

Idősebbek...?


Szerintem ők inkább már csak barátkozási céllal. (Szerintem, ha esetleg 10 évvel idősebb a hölgy még éppen elfogadható, de több azért már gyanús...)

2022. júl. 17. 07:21
 2/3 anonim válasza:
Két nagyon hasonló ember nemigen illene össze szetintem. Ez olyan mikor két depressziós járna, akkor se segítenék egymást
2022. júl. 17. 10:42
 3/3 anonim válasza:
Küldtem üzenetet
2022. aug. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!