Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak nekem van elegem a tucat...

Csak nekem van elegem a tucat társkereső oldalakból? Másnak van ami bevált?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem. Visszahúzódó 23 éves srác vagyok aki épp befejezte az egyetemet + műszaki területen dolgozom úgyhogy ottsem épp sok a kolegina + covid is extra nehezseg volt ilyen téren. Egyetem alatt nem sok időm volt ismerkedni, kapcsolatot építeni. Alapvetően is inkább otthonülős típus vagyok úgyhogy tényleg nem sok új emberrel találkozok fizikailag, így az online társkeresőkhoz fordultam.


Hát az eddigi tapasztalataim egy borzalom. A regisztráció természetesen mindenhol ingyenes, email cim, születési idő, jól leadathalásznak. Végre bejelentkezel, és rájössz, hogy amennyiben nem fizetsz elő a "prémium" bár én inkább "használható"-nak nevezném szintet, akkor abszolút semmit de semmit nem tudsz vele kezdeni. Helyenként nem küldhetsz üzenetet, vagy képeket sem nézhetsz meg, esetleg még a főprofilképet is csak kikockázva, 3 ilyen és ehhez hasonló oldalon 1-2 napig voltam regisztrálva, semmi kontakt vagy max 1-2 megtekintés esetleg like. Ingyenes felhasználó ként, pedig kitöltöttem rendesen a profilt infóval, liekolgattam, stb, amit az ingyenes opció engedett, de ez sem hozott gyümölcsöt a match-re.


Egyes helyeken nem havi előfizetés van hanem tokenek. Itt már rögtön jött az interakció, természetesen botoktól, akik nagyon élethűek, de sajnos gyorsan lebuknak, amikor azt írják milyen helyes vagy 2 másodperccel azután hogy elkészítetted a profilod, pedig még képet feltölteni sem volt időd.


A viszony.hu-n sikerült egy normális profilt létrehozni, ahol legalább a prémium női profiloknak előfizetetlen pasi ként írhatsz. Eddig 12 ilyen profilnak írtam, egyesek képet se raktak fel, mégis prémiumak? kamu szagó, de hátha visszajeleznek. A 12 kiszemelt profilból 1 válaszolt 3 betűvel "Szia"


Csak nekem vannak ilyen botrány rossz tapasztalaim? Van valakinek olyan oldal ami bevált?


Egy eddig is elég zárkozott srác voltam aki gyakran láthatatlannak érezte magát, és ez az élmény tuti nem segített. A tippeket és tanácsokat előre is köszönöm



2022. júl. 21. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Nekem is hasonló rossz élményeim vannak
Rossz élmények, de nem ennyire
Közepes, se nem rossz, se nem jó
Jó, 1-2 randi vagy ideiglenes kapcsolat összejött
Szuper, ilyen helyen találtam meg életem párját (joke opció)
30 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:

Ugyanez nálam is, havonta van 1 matchem ha szerencsés vagyok, és akkor is elhal a beszélgetés, mert vagy trófea lettem egy gyűjteménybe, vagy szimplán nem is válaszol egy szimpla kérdésre se, amivel megismerném

21/F

2022. júl. 21. 22:07
 2/39 anonim válasza:
Én így nem ismerkednék, pláne ha ilyen töketlen lennék mint ti.
2022. júl. 21. 22:12
 3/39 anonim válasza:
Nézd, hogy fizetni kell, az érthető. Az oldal üzemeltetői, programozói sem szeretnek ingyen dolgozni, nekik is élni kell valamiből, viszont a botok valóban undorítóak.
2022. júl. 21. 22:15
 4/39 anonim válasza:
Ott a tinder vagy a badoo. Az a legegyszerubb. De csak ha jol nezel ki, "meno" vagy meg nagy dumas.
2022. júl. 21. 22:19
 5/39 anonim válasza:
A Viszonyról töröld magad, ott szeretőt keresnek, és ha valaki megtudja, hogy fenn vagy, rossz fényt vet rád.
2022. júl. 21. 22:24
 6/39 anonim válasza:
Én sajnos azt vettem észre, hogy tindert a legtöbb lány arra használja, hogy instagram követőket szedjen, vagy növelje az önbizalmát/egóját. Szóval igen, nekem is viszonylag rossz tapasztalataim vannak. Badoon ritkább a párba állás, mint tinderen, bár mondjuk itt valamennyivel több az esélye, hogy ténylegesen vissza is írnak, de ugyanúgy elhal a beszélgetés egy idő után legtöbbször. Badoon egyszer sikerült egy numerát összehozni, de az is szar volt. A többi társkeresővel nincs tapasztalatom.
2022. júl. 22. 01:01
 7/39 anonim válasza:
De 1-2 nap alatt mégis mit vártál? Élőben is ennyire kevéssé vagy kitartó?
2022. júl. 22. 07:23
 8/39 anonim válasza:
Nekem is rossz tapasztalataim vannak, igaz volt jópàr randim így tàrskeresőről de nem lett belőlük semmi,mert rengeteg lelkisérült,önbizalomhiànyos vagy pszichopata/nàrcisztikus nővel van tele és egy csomó pénz elment feleslegesen mivel legtöbbször én fizettem a randit. Volt hogy prémiumra is előfizettem ,de ott is tisztàn làtszik hogy matcheltetnek kamu profilokkal hogy azt hidd hogy most több vagy ill kaptàl valami extràt.Sok embert ismerek akinek viszont sikerült pàrt talàlni ìgy azt mondom hogy az esélyt add meg,de ne fűzz hozzà nagy reményeket és hàtha betalàl az igazi 😉
2022. júl. 22. 07:25
 9/39 anonim válasza:

"A viszony.hu-n sikerült egy normális profilt létrehozni, ahol legalább a prémium női profiloknak előfizetetlen pasi ként írhatsz. Eddig 12 ilyen profilnak írtam, egyesek képet se raktak fel, mégis prémiumak? kamu szagó, de hátha visszajeleznek. A 12 kiszemelt profilból 1 válaszolt 3 betűvel "Szia""


A viszony.hu elsősorban megcsalásra készülőkre specializálódott. Rólam sincs fenn kép, sőt, azoknak nem is írok vissza, akik tettek ki magukról, mert nem olyan partnert keresek, aki ennyire sem diszkrét. Mivel ez nem egy hagyományos társkereső.


Te inkább tinderezz.

2022. júl. 22. 09:02
 10/39 anonim válasza:

Szinte ugyabban a helyzetben vagyok, mint te, 23/F és visszahúzódó típus, csak hogy én még nem végeztem az egyetemmel, nincs állandó jövedelmem, gondolom az ilyen még a kutyának se kell ezeken az oldalakon, hisz van bőven elég férfi akinek van.

Amondó vagyok, hogy mivel nem rabol el túl sok időt az, ha jelen vagy az ilyen oldalakon, ha netán befagyna a pokol, és megjelenne a tökéletes pár előtted és csakis előtted, nem árt ott lenni, de semmiképp nem szabad ezt első prioritássá tenni. Sajnos sehol nincs jobb esély a való életben való ismerkedésnél, de még úgy is már-már jobb eredményt lehet elérni, hogy ha online úgy ismerkedsz, hogy nem a társkeresést tűzöd ki célul, hanem valamilyen közös érdeklődés mentén alakul ki a kapcsolat (nekem ezzel lett a legtöbb sikerem, ugyan ezek is csupán félsikerek voltak), persze ez nagyban szerencse kérdése, de ezen a téren sosincs garancia, legfeljebb ha hipergazdag vagy extra-jóképű vagy, igazából még akkor se feltétlenül.

2022. júl. 22. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!