Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért vagyok egy lánynak...

Miért vagyok egy lánynak "tesója"? Miért nem tud rám úgy nézni mint más lány egy férfira ?

Figyelt kérdés

A melóhelyen van egy lány aki szokott csipkelodni kötözkodni de jó értelemben.sőt egy alkalommal azt mondta hogy tetszek neki..Ma

viazont olyan kijelentéssel lepett meg hogy ő én neki a tesója vagyok . És ez már nem az első csaj.

Úgy gondolom ez eléggé visszataszító és gáz tud lenni egy férfinak..

Én adok a külsőmre és nem vagyok se bunkó se beképzelt de túl kedves se vagyok hogy ezt váltsam ki egy lányból . Csak úgy viselkedek mint egy egyszerű normális férfi..

Jobb lesz kerülnőm ! Mert én nekem ez nem pálya...


2022. júl. 22. 23:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Lezbikus
2022. júl. 22. 23:40
 2/22 anonim válasza:
Fiúbarát/fiútesó a nőknek valamennyire szimpatikus, de számukra unalmas férfiakból lesz.
2022. júl. 22. 23:45
 3/22 anonim válasza:
Kedvel, de nem cagy az esete
2022. júl. 22. 23:52
 4/22 anonim válasza:
Friendzone
2022. júl. 22. 23:57
 5/22 anonim válasza:
Mert mi bajod lesz tőle, ha barátkozik veled a csaj, leesik tőle a tököd? Csökken tőle a képzeletbeli férfiasságod?
2022. júl. 23. 00:34
 6/22 A kérdező kommentje:

5-ös azzal van rohadt bajom hogy ez már nem az első alkalom hogy egy csaj így szólít ! Vágod ?? Nyilván azzal sincs bajom ha barátkozik ismerkedik. Inkább ha ezt ki is mondja hogy "te csak a barátom vagy" vagy hasonló dumák amiket szoktak nyomni.. főleg ez a szó hogy tesó

.. egy nő szájából kicsit furán hangzik...!! Ezt szerintem te is jól tudod


Gondolj már bele egy picit... Tetszik egy csaj, persze ismerkedtek és te minden áron csak őt akarod de ha csak érdeklődés szintjén szeretnéd jobban megismerni hátha alakul komolyabb köztetek valami. Sőt még összhang is van köztetek működik a kémia is és bevágja neked hogy "TESÓ" ... Szerintem egy picit neked is lelankadna a férfiasságod szintje..és elmenne egyből az önbizalmad..hidd el igy lenne.. csak még te se akarod bevallani megadnak.nincs az a férfi akit nem zavarná ez mégha egyesek túl tudnak lépni ezen, bár kétlem.. ezért van rengeteg szingli . Nem kell csodálkozni...!

2022. júl. 23. 01:30
 7/22 A kérdező kommentje:

3-as amit már írtam feljebb . Egyik alkalommal azt mondta hogy tetszek neki.. lehet csak hirtelen felindulásból mondhatta ? Bár a nők agyába nem lehet bele látni és tudni a gondolataikat..


4-es van benne valami igazság.Nincs kizárva !

2022. júl. 23. 01:34
 8/22 anonim válasza:

3as vagyok:


Általában akkor szoktam mondani ha valakinek tetszik a személyisége, fiúnak vagy lánynak.


Filmes szófordulatként is szokták használni.


A tesózás meg olyan, hogy nem az eseted valaki, de attól még tök jól el lehet vele lenni, nem csak ilyen távoli ismerősként, hanem ilyen közvetlen baráti módon.

Azt nem mondhatja hogy te vagy a legjobb fiú barátja, hanem a tesónak mond, nagyjából ez logikája a dolognak. :)

2022. júl. 23. 01:48
 9/22 anonim válasza:

"Úgy gondolom ez eléggé visszataszító és gáz tud lenni egy férfinak.."

Neked lehet. Nekem nem. Nekem is lett így egy "kishúgom", egyéként külsőre tudom, hogy tetszem neki, a személyiségemet is kedveli, de egyszerűen nem szerelmes. Ennyi. De ettől még tök jó barát, ő az, akivel simán megbeszéljük egymás szerelmi ügyeit is, és bizalommal fordulhatunk egymáshoz. Én nem bánom, hogy ő ilyen státuszban van. A "miért"-re meg nem mindig van egzakt válasz.

2022. júl. 23. 04:40
 10/22 anonim válasza:

Az van, hogy kedvel, de nem eléggé, nem úgy, ahogy te akartad...


"Sőt még összhang is van köztetek működik a kémia is"


Nem, ilyen esetben nem működött semmi kémia, csak jól ki jöttök, de ezek szerint ti is félre tudtok érteni ilyeneket...

2022. júl. 23. 05:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!