Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi ideig érdemes egy...

Mennyi ideig érdemes egy férfira várni? Hogyan tegyen lépéseket egy lány úgy, hogy ne legyen rámenős?

Figyelt kérdés

25-35-ös korosztályra gondolnék inkább és olyan esetekre, amikor egy-egy régi (fiú) ismerősöm felkeres több év után, meghív pár (4-5) alkalommal egy-egy kávéra (vagy ő fizet, vagy mindenki a magáét), amelyek alatt csak beszélgetünk, anélkül, hogy ajánlatokat tenne, vagy felhívna a lakására. Beszélgetések alatt többször is egyetértünk, nem hiszem, hogy h..lyeségeket mondanék :), csupán általános témákról beszélünk, miket olvastunk itt-ott, stb.

Érzem, hogy talán ismerkedni, járni akarna velem, csak még ő nem biztos benne. Minden találkozásnál úgy búcsúzunk el, hogy ő kérdez rá a következő alkalomra. A találkozók kb. 1-2 havonta történnek azért, mert el vannak utazva kisebb-nagyobb távokra, viszont a két találkozó között sajnos nem beszélgetünk szinte egyáltalán sem interneten, sem telefonon.

Ezt eddig több 25-35-ös korosztálynál tapasztaltam férfiaknál, legtöbbször régebbi ismerősökkel és ők keresnek fel engem. 27 L

Előre is köszönöm komoly válaszaitokat.



2015. jan. 30. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig?? Egy percet sem!
2015. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
ha akarsz tõle többet, akkor mi a baj a rámenõsséggel?
2015. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Várni senkire nem éri meg, de ezt a "nem akarok rámenős lenni" témát sem értettem soha. Ha valaki tetszik akkor tedd meg a kellő lépéseket és ne a sült galambot várd.
2015. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óvatosan érdeklődj afelöl hogy milyen érzéseket táplál irántad. Óvatosan mert lehet fél nagyon a visszautasítástól. Hülye helyzet de manapság ez eléggé előfordul. Mutasd hogy te ígyis úgyis elfogadod.


Az hogy amúgy nem keres ha nem személyesen szerintem ne zavarjon.

2015. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!