Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs elég Tinder match-em?

Miért nincs elég Tinder match-em?

Figyelt kérdés

2015 körül kezdtem el Tinderezni, akkor 1,5-2 év alatt több ezer match-et sikerült szerezni.

Azóta töröltem a profilom, de most újra aktuálissá vált.

Egyszerűen csak jön az értesítő, hogy x kedvelést kaptam, de nem ajánlja fel őket, pedig pluszra is előfizettem, de goldra nem szeretnék. Ennyire pénzéhes lett az algoritmus, vagy a világ ment már el a Tinder mellett?



2022. júl. 26. 22:15
 1/9 trichard2001 válasza:
Szar képeid vannak gondolom, és/vagy lehet régen jobban néztél ki/jobban öltözködtél. Nézesd meg a profilod valakivel akinek bízol a véleményében.
2022. júl. 26. 22:28
 2/9 anonim válasza:
Több lett a férfi, kevesebb a nő.
2022. júl. 26. 22:48
 3/9 anonim válasza:
Nem olyan jó mint régen..
2022. júl. 26. 23:35
 4/9 anonim válasza:
Megnőtt a nők igényszintje, a legtöbben felfelé kaparnak. Régebben még esetleg egy átlagos férfi is elérhetett valamit társkeresőkön, ma már jó esetben is csak a fogatlanok, tanulatlanok, bűnrondák, kórosan elhízottak stb. kapkodnának utána. Az átlagos nők azt hiszik magukról, hogy nekik alanyi jogon jár Mr. Perfect, és ha átlagos férfiak kezdeményeznek náluk, akkor mindig találnak kifogást, hogy az illető éppen miért nem jó nekik.
2022. júl. 27. 10:12
 5/9 anonim válasza:
Szar az algoritmus, válogatósak a nők
2022. júl. 27. 18:17
 6/9 anonim válasza:
Algoritmus miatt van nyugi nem vagy undorító
2022. júl. 27. 21:38
 7/9 anonim válasza:
Médiának köszönhetően az emberek igényei felmentek a csillagos egekig. 2015 ben amilyen képpel 100 vagy leírásod szerint 1000 likeot tudtál gyűjteni meg matchet azokkal sajnos manapság 0 vagy. Én is normális átlagos képpel, leírással és 100%-ig kitöltött adatlappal 0 vagyok a nők szemében. Lehet én is sikeresebb lettem volna 5-6 éve de akkor 18 év alatti voltam.
2022. júl. 31. 14:12
 8/9 anonim válasza:
4-es válaszoló foglalta még jól össze a lényeget. Ha lehetne pontozni már lepontozták volna 20% alá!
2022. júl. 31. 14:17
 9/9 anonim válasza:
Manapság már a kövér nők is válogatósak. 160 cm 90-100kg-os nőre gondolok pl. A kövér férfinek vagy amelyik pasi valamiben hiányt szenved esélye sincsen ott ismerkednie. Rajtam csak 10 kg plusz súlyfelesleg van de már esélyem az nincsen. A 100 kg-os nők úgy válogatnának mintha 170 cm 50 kg-os modell műanyag nők lennének. Ezért nincs mi nekünk átlagos vagy az alatti pasinak esélye.
2022. júl. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!