Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs olyan alkalmazás mint a...

Nincs olyan alkalmazás mint a Tinder, csak barátkozós?

Figyelt kérdés

egy friender :D :D


2 régi barátom van, óvodából és iskolából is 1-1, ez az össz vissz, bőven elég egyébként, de néha vágyom, hogy megismerjek új embereket.


2021. júl. 18. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
használhatod barátkozásra a tindert
2021. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha kiírod tinderre, hogy szeretnél új embereket megismerni és barátkozni, és mindenkit jobbra húzol, akkor lehet, hogy találsz majd barátokat 🙂 én is ezt tervezem csinálni.
2021. júl. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Sztem Facen nagyobb esélyed van
2021. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Bumble-nek van barát kereső része is. Én próbáltam és szerintem nem rossz, de kevesebben használják és inkább több a külföldi.
2021. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Discord bar az egyáltalán nem hasonlít a tinderre.
2021. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
A discordot csak kockák használják 😂😂
2021. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A discordot hogyan lehet barátkozásra használni? Én fiatal vagyok, de kb. boomernek éreztem magam hozzá mikor letöltöttem és egyáltalán nem találtam számomra szimpatikus, érdeklődési körömnek megfelelő szervert. Valamint úgy alapvetően nem értem, hogy mi értelme van.
2021. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 nem érdekel semmit? úgy tényleg nehéz társaságot találni, mivel szinte minden szerver tematikus, vagy már létező baráti köröké. az értelme az hogy az egy csoportba tartozó (érdeklődési vagy baráti kör alapján) emberek tudjanak egymással beszélgetni, és mindenféléket megosztani.
2021. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 De, érdekel pl. a túrázás, a kreatív tevékenységek pl. rajz, festés, varrás, barkácsolás stb.) vagy szeretek mondjuk sorozatokat is nézni. Ettől függetlenül nem tudok idegenekkel ilyesmiről beszélgetni, mert ezekről nem beszélgetni kell, hanem ezeket csinálni kell. Legalábbis nekem ez a véleményem.
2021. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 akkor ne discordon próbálkozz
2021. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!