Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Empatikus lányokkal, nőkkel...

Empatikus lányokkal, nőkkel szeretnék ismerkedni. Van aki magára ismer? :)

Figyelt kérdés

Szia!

Kicsit bemutatkozok, mert mégiscsak tud kinek válaszolsz, esetleg írsz, ha úgy van. :)

30 éves független férfi vagyok. Alapból vidéki származású vagyok, de már jó pár éve Budapesten élek. Dolgozok, rendelkezek saját lakással és autóval. Nem tudom ezek relevánsak, de elfér ide. Tudom mit szeretnék az életben, vannak céljaim, tehát nem bolyongok.

Jelenleg mackós az alkatom, igen bevallom lusta voltam az elmúlt években, de ezt megelégeltem és már újra elkezdtem edzeni. Tudom van akiket érdekelnek a számok, szóval 179 cm magas és jelenleg 107 kg vagyok.

Ismerkedni szeretnék empatikus lányokkal, nőkkel, természetesen komoly célból. :)


Köszönöm, ha elolvastad!



2022. júl. 27. 10:08
 1/5 anonim válasza:
Ember, ott a tinder vagy a Badoo, ott ismerkedj 😅
2022. júl. 27. 11:31
 2/5 anonim válasza:
Tele van veluk a tarskereso, annyi, hogy nem vekonyak, meg kelemanna szepseguek
2022. júl. 27. 11:43
 3/5 anonim válasza:
Azért van egy két nő, akiket éjjel nappal...🙄 Sose felejtenék el az fix😏
2022. júl. 27. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es köszi, a Tinder nem vált be nekem, de a Badoo-ra ma feltettem magam. ;) Na majd kiderül. :)
2022. júl. 28. 09:58
 5/5 anonim válasza:
Hát ha akelemen Anna a szépségideál akkor én örök, hogy nem vagyok "szép" 😂
2022. júl. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!